Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Nektek mi ad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek mi ad önbizalmat?

Figyelt kérdés

Ugye manapság elég sok az önbizalomhiányos tinédzser.. (ahm ja tapasztalatbol is mondom meg nah, érzékelem ezt kb mindenhol) és azt szeretném kérdezni hogy nektek mi ad önbizalmat?

Társaság, jó közösség?

Amit eddig hallottam hogy a tánc, smink, öltözködés a lányoknál.. valamint a sport mindkét nemnél.

Ti mit gondoltok?


17/L



2020. jún. 19. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó társaság, sport.
2020. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Semmi
2020. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem talán nem is önbizalmam van csak megtanultam, hogy nem érdekel mások mit gondolnak rólam. Bár ezzel együtt járhat az önbizalom is régen annyira nem volt sok önbizalmam csak egyre többet járogattam ki, több emberrel beszélgettem, aztán csak random ismeretlenekkel egyre többet és ha úgy tetszik "begyakoroltam" a társadalmi szituációkat szóval nekem inkább a rutin, meg sport is persze de az kisebb részben
2020. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sport, zene, alkotás (leginkább famegmunkálás)

16/F

2020. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az adott sok önbizalmat, hogy elfogadtam magamat minden hibámmal együtt. Elértem azt, hogy megszeressem magamat. Félreértés ne essék nem tartom magamat tökéletesnek, de szeretem magamat úgy ahogy vagyok. És mióta

ez megvan bennem azóta még jobban elfogadnak mások is.

17/L

2020. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Arra hogy okosabb vagyok mint az ártlag jobbak is a tanulnányi eredményeim és persze egoista szöveg de szerintem nem nézek ki rosszul.
2020. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátaim, zene, hobbim tud adni :)
2020. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mindig próbálom kihozni a legtöbbet magamból. Pl a külsőmön folyamatosan dolgozok. Edzoterembe járok es mindig latom a fejlődést ami önbizalmat ad. De ez a tanulasra is igaz.

Próbálok mindig olyan ruhákat venni amik jol állnak, kiemelik az alakomat. Smink is segíthet.

2020. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Sport sokat dobott, de méginkább a baráti társaság akiknek sokat köszönhetek.
2020. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sportra esküszöm, illetve a barátokra. Én egy eléggé különleges hangszeren (klarinét) szeretem még eltölteni az időmet, de ez ugye eléggé egyéni. Viszont azt is ajánlom valamilyen formában tölts sok időt a zenével.
2020. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!