Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leginkább most a fiúk vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább most a fiúk véleményére lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy kb. 153 centis lány, és nem túl vékony, ne értsétek félre nincs 150 kilo inkább csak husi. 15 kg súlyfelesleg körülbelül. A kérdés az lenne, hogy ti srácok összejönnetek egy ilyesmi típusú lánnyal, vagy már eleve offos a súlyfeleslege miatt? Köszi a válaszokat! Legyen szép napotok!
2020. jún. 20. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez függ attól is szerintem, hogy te alapból mennyire ismered a lányt.

Lehet egy szar időszakon megy keresztül, lehet betegség miatt husis. Lehet, hogy egyszerűen csak ilyen a genetikája.

Ha nekem tetszene, szépnek találnám, összejönnék vele.

2020. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Én is úgy gondolom, mint az első!
2020. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem lenne offos, ju nó, if begyünne nekem, just becouse she has kevés sülyfölösleg.
2020. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Offos
2020. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak

Hát elég rendesen ismerem a lányt, genetikájából adódóan sem lenne vékony, másrészről pedig kb. 8 vagy 9 évig szedett egy bizonyos gyogyszert amitől elég rendesen meggyarapodott a súlya sajnos.

2020. jún. 20. 15:29
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

A gyógyszert meg gondolom nem jókedvéből szedte.

Pár év múlva lehet egy deka felesleg nem lesz rajta.

Ha neked tényleg tetszik szerintem ne a súlya legyen ami meggátol.

2020. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze nyílván nem jó kedvéből szedte, és egyébként tesz is annak erdekében hogy ez a dolog változzon eljár futni, keveset eszik és mégsem történik semmi.
2020. jún. 20. 15:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt is értékelném.
2020. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igazán rendes ember lehetsz! <3

Jöhetnek a további válaszok is.

2020. jún. 20. 15:43
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, te vagy az a lány :)

Fogamzásgátlót szedsz/szedtél? Sajnos amellett én sem tudtam lefogyni (aztán váltottam, azóta minden rendben), bár szerencsére csak olyan 7-8 kg-ot híztam. Ha veled is ez a helyzet, beszélned kéne az orvosoddal, mert 15 kg túlsúly egy tininek, fiatal felnőtt nőnek nem kevés, és az sem jó, hogy mozogsz, ügyelsz az étkezésre (persze ha tényleg komolyan veszed), de nem fogysz. Nem hiszem, hogy komoly baj lenne, nem ijesztgetni akarlak, csak talán lehet tenni ez ellen pl másik gyógyszerrel.

Egyébként vannak fiúk, akiknek tetszenek a molettebb lányok (is). Semmi sincs veszve :) Meglepő volt nekem is, de én pl ducin jöttem be a legtöbb embernek, és nem csúnya, igénytelen srácokról volt szó.

2020. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!