Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idős vagy te,és mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős vagy te,és mennyi a párod?Ideális kapcsolat működhet 21 éves srác és 17 éves lány között?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Itt ennyire nem számít a kor, max 12 év különbségig, ha mind2 fél nagykorú és fejben is megérett rá, a kapcsolat lehet ideális. Fölötte, főleg 20+ év különbségnél egyre komplikáltabb. 35+ pedig az igazi true love.... valaki bankszámlája iránt...


A mai mentalitás okozhat gondot. Sokan kitalálják 20on pár évesen, hogy elhagyják a párjukat mondván még kalandot akartak nem éltek és egyéb nyomorultul ostoba kifogások.


A párja mellett, aki feltétel nélkül szereti és támogatja nem lehet kalandos élete valakinek vagy élete se, mert az elköteleződés a halál?

Ilyen infantilis lelki nyomorékok vannak, akik évekkel utána, hogy a fél város átment rajtuk és vagy kidobta őket megbánja, hogy otthagyta az első párját.

Ilyenek sajnos vannak. Fejben kell felnőni. Ha kiálltok egymásért, eltökéltek és elkötelezettek vagytok egymás iránt akkor müködhet.

Ha valaki csak fél lábban lóg bele a kapcsolatba akkor viszont nem fog...


Már nem vagyok tini, viszont sok mindent láttam már.

Végig lehet csinálni az egyetemet 20on alig évesen úgy is, hogy a párod a 20as évei végén 30as évei elején dolgozik és segít neked és együtt maradtok amíg meg nem haltok.

Volt 20éves szaktársnőm, aki vizsgaidőszakra várta a 2. Gyerekét.


32 vagyok a párom 43.

2020. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Minél fiatalabbak a felek, annál jelentősebb az életkori különbség. És szerintem nem is a konkrét korkülönbség a probléma, hanem az egésszen más élethelyzetek, tervek, célok.

Egy 14 éves és egy 24 éves között 10 év van, de a 14 éves még egésszen más dolgok érdeklik: barátok, barátnők, pályaválasztás, szülő-gyerek konfliktusok, bulik, haverok, fanta, ... Kapcsolataikban még tapasztalatlanok. Könnyen befolyásolhatóak (átverhetőek), menekülni akarnak esetleg otthonról, amihez kapóra jön egy idősebb kar.

Egy 24 éves ezeken már rég túl van. Ő befejete esetleg a tanulmányait. A pályaorientációja - hihetően - befejeződött, inkább távolabbra tervez.

Ha ez a két korosztály összejön, valahol sántíthat a dolog. lehet, hogy "koravén" a fiatal, esetleg infantilis az idősebb. Lehet, hogy a tapasztaltabb kihasználja/uralja a fiatalabbat...

Szóval ekkor még problémásabbnak gondolom.

Ha idősebbek, pl.:44 és 54, akkor már ennyire nem különböznek az élethelyzetek. Ekkor sokkal kevesebb lehet a disszonancia a kapcsolatban.

A párommal 51 és 62 vagyunk, és eltekintve a korral járó teherbírás és az egészségi állapot különbségét nem érzek problémát a 11 év különbségben. :)

2020. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok fiú, a párom 21 éves és 5 éve vagyunk együtt.
2021. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!