Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik vagyunk egymásnak? Ez így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Mik vagyunk egymásnak? Ez így működhet?

Figyelt kérdés

4 hónapja “ismerkedem” egy fiúval, akivel nagyon jól megvagyunk, nem találkozunk sokat, mert nincs sok szabadidőnk, de amikor együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat egymással.

Csinálunk közös programokat, fogja a kezemet, csókolózunk és már le is feküdtünk egymással. Viszont múltkor szóba jött, hogy most mi is van közöttünk (én úgy éteztem egy pár vagyunk) és azt mondta, hogy ő nem szeretne szerelmes lenni, viszont tudja jól, hogy én kapcsolatra vágyom.

Mondta, hogy nagyon szeret velem lenni és kedvel, nagyon aranyos vagyok (túl), ez sem tudom mit jelent pontosan. Túl aranyos...

Most pontosan mi is ez? Barátság extrákkal vagy laza párkapcsolat?



2018. szept. 19. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal :( this is friendzone
2018. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elkoötelezettség nélküli, "ha ló nincs..." szindróma.

Ha a szex megszünik köztetetk, igen nagy valószinüsége, hogy az általad nevezett "barátságnak" is vége.

2018. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a fiu nem gondolja ezt komolyan es lehet hogy becsap. 😐 Én nem szeretnélek osszetorni es megbantani.., de azt gondolom hogy kihasznal, annak ellenere is hogy nem ugy tunik. A fiuk ez altalaban lesesik szinte egybol, de a lanyoknak nem mindig. NAGYON aranyos lanynak tunsz es hidd el aki tenyleg szeret az most is valahol var rad es csodalatos lesz mikor majd megismerkedsz vele, mert olyan mely erzeseid lesznek amirol nem is biztos hogy tudtal eddig. Nem mondom hagy ott ezt a fiut, de.. probalj egy kicsit visszavenni a kapcsolatbol es tapasztald meg hogy milyen lesz veled a fiu.


Ha van kerdesed vagy valami nem jol alakul es vigaszra van szukseged, akkor nyugodtan irj.


18F

2018. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus női logika. Először lefekszel vele, aztán kezdesz el gondolkodni, hogy mi van köztetek. Hát, sok jóra ne számíts.
2018. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!