Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok is csinál ilyesmit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok is csinál ilyesmit telefonálás közben?(Gamer srácok válaszának kifejezetten örülnék)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt és mindig is nagyon sokat telefonáltunk/videóchateltünk de értelem szerint a karantén miatt megnőtt a szám.A barátom egy igazi kocka és ált. a nap nagy részét játékkal tölti.Ha telefonálunk ő mindig csak a gépe előtt ül,beszélget a haverjaival és játszik.Egy nap kb.3-4 alkalommal beszélgetünk (2 videó szokott lenni).Figyel rám meg minden de személy szerint engem zavar hogy mellettem még 5-6 másik emberrel is kommunikál és játszik.Nem tudom hogy van ez de ha a barátaimmal teszem ugyanezt ők csak rám figyelnek és hát beszélgetünk.Vele is ezt teszem de azáltal hogy ő játszik én kénytelen vagyok youtube-ozni vagy ilyesmi és lényegében annyi hogy videóhívásban tesszük azt amit egyébként egyedül tennénk.Szerintetek szóljak hogy örülnék neki ha BESZÉLGETNÉNK ha telefonálunk.Nem igazán mertem eddig mivel ez az élete és nem akarok az a barátnő lenni aki megfosztja ezt tőle.Amikor ott vagyok látom hogy próbál nem játszani de mindig "megengedem" neki mert rosszul esik nekem hogy miattam nem teheti.Amúgy már eléggé kezd elegem lenni a számítógépből dehát ez van...

Előre is köszönöm a válaszokat!

16 L



2020. jún. 22. 22:02
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
81%
Mi lenne ha ő lenne a Jhin ADC te meg a Sona support?
2020. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki szerintem. Ha te elviseled, hogy amikor nala vagy akkor játszik, akkor annyit ő is tejet érted hogy ha nem is egesz besuepgezes alatt, de egy bizonyos idoben cyak rad figyel. Szerintem ezt meg lehet beszélni.
2020. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
És mi lenne, ha kevesebbet beszélgetnétek? Beszéld meg vele, hogy kevesebbet telefonáljatok, de akkor csak is rád figyeljen. Együtt vagytok, beszéljétek meg. Egy egészséges kapcsolatban mindkét fél tesz a másikért. Hidd el nem fogja zokon venni. Te meg keress valami hobbit, amivel le tudod kötni magad amíg ő játszik. Egyszer úgy is megunja... Velünk is ez volt. 🙂 F
2020. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Köszi a válaszod,van hobbim.A hívásokat ő kezdeményezi szinte mindig.És nem valahogy sose unja meg...
2020. jún. 22. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Szia. Az én barátom nem gamer de mi is minden este beszélünk videón és olyankor folyton valami online játékkal játszik. Közben viszont nem beszélget mással, így hiába a gépet bámulja, teljesen figyel rám. Ha én is hasonló helyzetbe kerülnék mint te, kedvesen megmondanám neki, hogy nem gond ha játszik, de legyen legalább fél óra amíg csak veled beszélget, kibeszélitek a napotokat, nyugodtan hagy egy kicsit a játékáról dumálni még akkor is ha téged nem érdekel mert neki fontos aztán te is beszélj kicsit arról ami éppen foglalkoztat. Ha tényleg szeret téged és érdekled akkor nem fog ezen megsértődni, hanem csak kicsit észbekap h jobban kell rá figyelnie. De amúgy ez a napi 3-4 beszélgetés nagyon sok, ha közben nem történik veletek semmi más akkor nehéz bármiről is beszélni. Lehetne az h csak naponta egyszer beszéltek 1-2 órát de akkor tényleg tartalmasan. Nekünk ez bevált. Hajrá, beszélj vele, a kommunikáció a legfontosabb. Tudnia kell ha valamit ne csinál jól és az zavar téged!

17/L

2020. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!