Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményeznem kéne vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményeznem kéne vagy várjak rá?

Figyelt kérdés
Mindennap látjuk egymást. Mindennap figyeljük egymást. Bàr nem tudom, hogy ez jelent e valamit. Mindig arra várok, hogy végre láthassam, boldoggá tesz. Sokkal jobb kedvem lesz, amikor láthatom őt. A probléma az, hogy én is mást sportolok és ő is (a parkban). Viszont egyik nap lejött a barátjával kosarazni. Úgyhogy nagyon happy voltam. Nem tudom mit kéne tennem. Nézzük egymàst, de nem tudom, hogy csak azért néz ,mert én is őt vagy mert lehet, hogy valami van. Soha nem éreztem meg igy. Kesztetest erzek arra, hogy odamenjek, de nem merem megtenni. Mosolyogjak ra vagy ne? Varjam meg mig o lep? De kozben lehet van baratnoje vagy nem is erdeklem. Nagyon tehetetlennek erzem magam. Ugy erzem oda kel mennem mert nem hagyhatom ki a lehetoseget de kozben ott van az is, hogy cska beegnek.
2020. jún. 22. 23:02
 1/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Kezdeményezz. Lányként sokkal menőbb mint fiúként.
2020. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha oda is megyek hozzá mit mondjak neki? Nem lenne cringe, hogy odamegyek aztan helloka? Biztos zavarban is lennék.
2020. jún. 22. 23:19
 3/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Találj ki valamit. Ha igazán szeretnéd millió ötlet az eszedbe fog jutni.
2020. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!