Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit néztek még először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit néztek még először egy fiúban? Humorát vagy mosolyját? Lányok kezdeményeznek először vagy a fiúktól várják?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Az utcán vagy egy szórakozóhelyen a mosolyát látom meg. A humora nem derül ki. Ha elkezdünk beszélgetni, hiába szexi a mosolya, ha paraszt a humora vagy nincs is, akkor már nem jön be.

Én azt szeretem, ha a fiú jön oda. Adok jeleket, de ő tegye meg az első lépést felém. Egyszer mentem oda vlkihez, amikor már annyira béna volt a helyzet, hogy nem mert közeledni..

2020. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

A humorát nem lehet megnézni, az csak később derül ki. A mosolyát se biztos, hogy látod, de nyílván mérvadó... Viszont ha alapból nem tetszik a fiú arca, akkor lehet bármilyen szép a mosolya, nem tud meggyőzni.


Kifejezetten figyelemre méltó, ha a fiú mer kezdeményezni, csak ma már eég ritka. Lányként nyílván próbálom jelezni, hoy szimpatikus nekem, de ne várja, hogy randira hívom. Ha akar valamit, szedje össze magát, és lépjen.

2020. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a férfi
2020. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő,mivel szeretem az emberek boldogan látni,na meg azt,ha hasonló a humorunk.(Fárasztó vicceket szeretem.)Én jobban szeretem,ha a fiú kezdeményezz,de hülyeségnek tartanám hogy arra várjak.Szerencsére könnyen le tudom olvasni,ha valaki kedvel.(Már csak a nézéséből.)Így nem zavar,ha nekem kell meg tenni az első lépést.
2020. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először a mosolyát látod (persze csak ha úgy adódik) és a humora kicsit később derül ki.utobbi szerintem függ attól is hogy mennyire értelmes az adott személy, mennyire jár nyitott szemmel a világban stb stb. Egyszóval egy csomó mindent leír róla.

És én személy szerint a fiuktól várom a kezdeményezést de sok lány úgy van vele, hogy ha valakiért tényleg megéri a (kockázat(?)) akár ő is megteszi az első lépéseket.

2020. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!