Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Varjak ra vagy kezdemenyezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varjak ra vagy kezdemenyezzek en? 🙄😮 17/L

Figyelt kérdés

Egy 18 eves sraccal egy suliba jarunk.

Egy evvel felettem jar es a szomszed kisvarosba lakik, neha egyutt jovunk/megyunk busszal.

Eszrevettem hogy szokott nezni meg mosolyogni ram, de ezen kivul mas nem tortenik.

Tegnap szulinapomon felkoszontott uzenetbe megkoszonotem de mast mar nem irt.

Ossze szoktunk futni a folyoson is de nem beszelunk..

Kezdemenyezzek en vagy varjak meg tovabbra is ra?🙄😮😏😒


2017. febr. 11. 19:36
 1/4 anonim válasza:
Először is, nyiss te is felé:) persze a kis lépések elve nagyon fontos. Kezd mosolygással, mert ha köszön neked, és nem lát rajtad pozitív reakciót, akkor könnyen azt hiheti, hogy nem találod őt szimpatikusnak. Szerintem egyszer az iskolátokban nyugodtan odamehetsz hozzá, kérdezd meg, milyen napja volt, aztán erre vagy kifejtettebb választ ad, vagy rövidet, közömbösen. Ha elkezdesz vele csevegni röviden egynéhányszor, akkor észre fogja venni, hogy érdeklődsz iránta, érdekel téged az, hogy mi is a helyzet vele... Inkább bánd meg azt, hogy odamentél hozzá, mint azt, hogy nem tetted, azután utólagosan derül ki, hogy te is tetszettél neki. (voltam már ilyen helyzetben, és nem kellemes. Egy hétig azon rágódtam, hogy miért is nem léptem.) egyébként a kezdeményezes elméletileg a fiúk dolga, de vannak, akiknek kifejezetten bejön, ha te teszed meg az első lépést. :) Sok sikert, és ha gondolod, majd visszajelezhetsz, mik a fejlemények! Drukkolok:)) 16/L
2017. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha kezdeményezni akart volna, akkor már megtette volna.

Ha mosolyog rád, meg hasonló jelek, akkor szerintem írj rá. Vagy ha nem preferálod ezt a fajta ismerkedést, akkor amikor legközelebb egy busszal utaztok, ülj le mellé, vagy a buszmegállóban is elkezdhetsz beszélni vele. :)

Remélem tudtam segíteni.

2017. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoval mar megtette volna ha akarna valamit?:/
2017. febr. 11. 21:15
 4/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem olyan biztos az!:) nem mindegyik fiú mer lépni, még egy 18 éves is lehet félénk..
2017. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!