Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha élőben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha élőben találkozunk akkor tök jól elvagyunk, de utána meg alig válaszol/keres közösségi oldalakon? (18L)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel eddig párszor találkoztunk eddig és sokáig elvoltunk tök jól, de utána közösségi oldalon meg van, hogy nem is válaszol( és nem az van, hogy sokat írok mert én sem szeretek közösségi oldalakon beszélni). Most így nem értem, miért marad velem több óráig beszélgetni ha utána meg nem is keres.

2020. jún. 25. 09:29
 1/6 anonim válasza:

En igy voltam egyszer az ex baratnommel :(

Sajnos en sem tudom miert van :/

2020. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felvállalni nem akar, csak dugni.
2020. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyilvánosan nem akarja, hogy tudjanak a beszélgetéseitekről.
2020. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
umm (második) nem hiszem,mert csok meg semmi ilyen se volt.
2020. júl. 1. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy mas dolga van es faradt. Na jo ez hulyeseg.

Szerintem legyel vele oszinte, kerdezd meg.\( •_•)/

2020. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Többször találkoztam már a jelenséggel.

Az a legvalószínűbb, hogy amikor összefuttok, egy társaságba keveredtek, együtt buliztok, akármi, akkor jól elvan veled, de mikor hazamentek, egyszerűen kimész a fejéből... Szeret elbeszélgetni, jól telik együtt az idő, de az nem jut eszébe, hogy komolyabban is barátkozzon külön veled.

2020. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!