Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel hetente 1x találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence1256 kérdése:

Barátnőmmel hetente 1x találkozunk hétvégén sajnos a hétköznapokban én dolgozom és előtte és utána nem tudunk együtt lenni,ő is tanul, később majd elkezd dolgozni kevesebbet leszünk együtt ez így csak szerintem nem kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lenne a helyes megoldás hogy mind2 félnek jó legyen?

2020. máj. 28. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos szerintem az azért haladás, hogy tudtok azért hetente találkozni


Na meg itt lesz a hosszú hétvége, lesz időtök


De ha ennyire nem jó egyikőtöknek, akkor valahogy megkéne oldani, hogy többet találkozhattok, amit én sajnos nem tudom, hogy lehetne megoldani

2020. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos, csak ezzel is az a baj hogy hétfőtöl szombatig 3müszakban dolgozom. És a vasárnap az az 1nap nem valami sok... jo valami de több kell nekünk. Sajnos munka elött meg után nem tudunk együtt lenni mert dél elött dolga van aztán énis örülök hogy pihenhetek
2020. máj. 28. 07:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdezni, meddig dolgozol?
2020. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8órában. Váltakozó müszak. +1-1óra az utazás.
2020. máj. 28. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom aztán hazamész és erő már nincs..


Azért megkéne próbálni, hátha úgy jó lenne, hogy akkor azután találkoztok, de ha nem megy akkor ötletem sincs sajnos :/

2020. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor derül ki, mennyire is vagy belé szerelmes.

Ha tényleg elkezd hamarosan dolgozni, együtt kibérelhettek egy pici lakást vagy akár csak egy szobát, az olcsóbb.

2020. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok kedvet rontani, de 3 műszak mellett életed se nagyon van, nemhogy párkapcsolatot fenntartani. Sok embernek van persze, de sajnos sokszor azokon meg is látszik milyen minőségű. Heti 6 nap 3 műszakban az alapból halál, állandóan fáradt vagy, nincs energiád semmire és pihenni akarsz. Valahogy koordinálni kéne a napjaitokat, kicentizve és előre lebeszélve hogy mikor mit csináltok, de a folyamatos fáradtság és a másik saját programjai/tennivalói miatt ez jóval könnyebben hangzik mint amilyen valójában.


Ez még együtt lakva is kemény, mert sokat nem látnátok egymást, vagy ha épp ki is jönne a lépés 1-1 napon, azok se tudnának minőségi időtöltések lenni (a lemerültséged miatt).


Nem a lány miatt, hanem magad miatt ha van lehetőséged 1-2 műszakos munkára cserélni, az nagyot dobna az életeden, sokkal több energiád lesz és értelmesebben tudod szervezni a napjaidat.


Mivel mindketten elfoglaltak vagytok anélkül hogy változtatni tudnátok rajta és ez a jövőben csak még rosszabb lesz (mikor már ő is dolgozik), nem lehet milyen tanácsot adni, szimplán nem tudjátok megoldani a találkozást.

2020. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos a műszak rendemet nem tudom változtatni és sajnos szabit sem nagyon adnak ki bármennyire is muszáj lenne nekik de a végsőkig halogatják. Igazad van ez később csak sokkal rosszabb lesz, hisz tényleg olyan fáradt és álmos vagyok néha hogy erőm

Sincs a szememet nyitva tartani.

De ha jol gondolom ennek a kapcsolatnak nem sok esélye van? Szinte csak fájdítjuk egymást hogy napokon keresztül beszélni alig birunk aztán mire találkozunk az meg olyannyira édes kevés hogy ritka hamar eltelik az a pici idő.

2020. máj. 29. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Párommal a kapcsolatunk elején mindketten 3 műszakban dolgoztunk, ellentétes műszakváltásban. Ő váltott nem rég, most egy műszakos, én maradtam 3 műszakosba. Nem lakunk együtt, és csak hétvégén találkozunk, ahogy éppen kijön a műszaktól függően; péntek-szombat-vasárnap, vagy csak szombat-vasárnap. Hétköznap csak messengeren beszélünk. Iszonyatosan szeretjük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk, már egy éve együtt. :)
2020. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!