Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon régen láttam már egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régen láttam már egy fiút aki tetszik nekem): Hogyan nyomozzak utánna, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy hol lakik,sajnos nem egy településen lakunk szóval az utcán nem tudok vele össze futni.

De már betegesen sokat gondolok rá,mindennap nézem tik-tokon a videóit,képeit,de ennél már többet akarok nagyon be vagyok csavarodva.

Sajnos nem posztol új videókat de nagyon örülnék neki.


Szerintetek,hogy tudjak meg még több infót erről a fiúról?

Hogy derítsem ki a telefonszámát?

Szerintetek van még valamilyen eszköz amivel nyomozni tudok utána?



2020. jún. 27. 13:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesbíttem: Nagyon régen láttam már azt a fiút!!!!!!
2020. jún. 27. 13:08
 2/4 Thispain ***** válasza:
100%

Egyik módszer, hogy becsengetsz hozzá, és kitalálsz valamilyen indokot, hogy miért vagy ott, ezután valahogy beszédbe elegyedsz a fiúval.


Másik: Megvárod, míg a fiú kijön a házból, követed, utána véletlenszerűen valahol megszólítod.


3.: Megnézed, fent van-e valamely közösségi oldalon, és onnan szerzel információkat, esetleg felveszed vele a kapcsolatot.

2020. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megtalálod másmilyen közösségin is, pl. instagrammon is. Ott megnézheted, kiket, miket követ, pár perc alatt még a kedvenc előadóit is megtudhatod. Én speciel még azt is ki tudtam deríteni a nekem tetsző fiúról, hogy mikor van fent. Ha pedig van elég bátorságod, írhatsz is neki.
2020. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kettessel, ha tiktokon nézed, ott általában meg szokták adni az instájukat. Onnantól már egyszerűbb.
2020. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!