Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? És nekem tetszett egyáltalán vagy tetszik? Bizonytalan vagyok, és tudom hülyén fogalmaztam meg, bocsi előre is

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel nagyon jóba vagyok. Évfolyamtársam. Amúgy sokat lógtunk együtt suli után. Amúgy mindig kedves velem meg nem használt ki soha nem is beszélt ki meg megbízik bennem és én is benne. Am mondta már a barátnőm is h bejovok neki szerinte meg többen is. Ezzel egy baj van az, hogy nekem régebben tetszett, de aztán elég hamar rájöttem, hogy nem tudom mit érzek, mert közben néztem más fiúkra is meg mondtam rájuk, hogy helyesek, meg nem tudnék elképzelni pl. Olyat h csokolozunk vagy járunk. Másrészt az is közre játszott h a haverjai mellett ram se mer nézni, meg nagyon sokat kockul ha ott vannak a haverjai, de amúgy meg mikor ketten lógunk akkor bezzeg nem. Szerintetek bejovok neki? És szerintetek csak barátként szeretem?

Ha elolvastad nagyon szépen köszönöm🥰



2020. jún. 28. 00:32
 1/6 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm;)
2020. jún. 28. 00:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah azt kifelejtettem, hogy megolel mindig amikor haza megyünk
2020. jún. 28. 00:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle hogyha nem lennétek barátok többet érezne e irántad
2020. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valami komolyabbat szeretnél tőle, akkor nem lennél ilyen bizonytalan, de nyilván csak te tudhatod, hogy mit érzel. Ha az ő érzései érdekelnek, akkor meg egyszerűen csak kérdezz rá. A barátai társaságában sok fiú viselkedik másképp, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy mégsem tetszel neki, szimplán annyi, hogy nem meri felvállalni magát és az érzéseit a barátai előtt.
2020. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat🥰
2020. jún. 28. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz neki, a barátok előtt meg nem a nő az első a fiú meglátás szerint. Kiirtad ezt a kérdést szóval téged is érdekel ő. Tégy egy próbát vele 😊
2020. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!