Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a lánynak, hogy nem akarok összejönni vele?17l

Figyelt kérdés

Szóval instán rámírt egy 14 éves csajszi. Alig beszélünk pár napja, de már össze akar jönni velem, de én nem akarok tőle kapcsolatot, max barátkozni. És nem azzal van a baj, hogy hetero lennék, de túl messze vagyunk egymástól, bár jól kijövünk, érzem, hogy fiatal hozzám, meg amúgy is pár napja beszélünk neten keresztül, szinte nem is ismerjük egymást.

Eddig kitérő válaszokat adtam neki a szándékaira, mert nem akarom megbántani.

Szerintetek mit tegyek? Hogy közöljem vele kíméletesen, hogy nem akarok járni vele?


2020. júl. 10. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan ezeket az érveket írd le neki. Ne haragudj, de én nem szeretnék többet, mint barátság a távolság és kor miatt stb.
2020. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tartanád vele a kapcsolatot: "Sajnálom, de én csak barátkozni szeretnék és semmi többet. Ha neked ez így rendben van, akkor folytathatjuk a beszélgetést, de kettőnk között nem lesz komolyabb."


Ha lezárnád vele teljesen: "Ne haragudj, de nem szeretnék ismerkedni. Kedves vagy, de zárjuk ezt itt le." Majd nem írsz neki soha többet, el sem olvasod amit ír.


Ennél kímeletesebben nem lehet; amit jelenleg csinálsz, azzal nem megóvod, hanem hülyíted.

2020. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Leszbi 14/17 évesek, megértünk a pusztulásra 🤢
2020. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első két válaszolónak a hasznos választ. :)


Kedves hármas! Mi ezen olyan felháborító? 14-17 évesen tudhatom, ha heteroszexuális vagyok, de azt már nem ismerhetem fel, ha nem?

2020. júl. 10. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Az a baj hogy vagytok!
2020. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!