Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akit kedvelek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit kedvelek és ez kölcsönös viszont nem akarok összejönni vele, és így kicsit össze vagyok zavarodva? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nos az egész úgy indult, hogy ő az exem egyik legjobb barátja és mikor szakítottunk sokat segített nekem.Aztán miután túl voltam a dolgon még utánna is beszélgettünk,összejártunk, és volt, hogy egykétszer smároltunk is.Én nekem semmiféle plusz érzés nem jött vele egyszerűen csak jól esett és ezzel állítólag ő is így van.Én viszont attól félek , hogy elkezd többet érezni és hiába kedvelem nagyon nem akarom elveszíteni egy kapcsolat miatt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre

18/L


2017. nov. 15. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

a srác hála ég nem kedvel téged csak egy lyukat lát rajtad, amit tömne vadul, de ha van jobb akkor azt válassza :)


szép az élet

2017. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom az exedet, hogy ilen "barátja" és volt csaja van.....
2017. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!