Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, amit ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, amit ez a srác csinál?

Figyelt kérdés

Folyton oltogat, meg piszkál. Mondogatja, hogy milyen fura vagyok és, hogy neki a velem tök ellentétesen kinéző lányok tetszenek. Mégis minden nap rámír és elhív találkozni.


De ha engem ennyire zavar valaki, akkor nem akarok beszélgetni vele, főleg nem barátkozni.


2020. júl. 2. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszel neki, csak valamiért így fejezi ki.
2020. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé gyerekes viselkedés felőle. Én is arra tippelek hogy tetszel neki csak eléggé hülyén mutatja ki feléd.
2020. júl. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tetszel neki,csak ilyen furcsán fejezi ki.Beszélj vele,kérdezz rá.
2020. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, csak ez eléggé gyerekesen nyilvánul meg benne.
2020. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy tetszel neki. Csak még nem fejlődött annyit, hogy máshogy viszonyuljon, bókoljon. Rossz példa, nem leszólom, félre értés ne essék, de az óvodába is amelyik lány tetszett azt piszkáltad, annak a haját húzgáltad. Ez pont olyan, nem nőtt még fel teljesen és így próbálja felhívni magára a figyelmet. Ha ez így van és tényleg tetszel neki, nem is egyértelmű, de szerintem sokkal jobb, mintha a mellét veri és nagy képüen beszél magáról, milye van, miket ért el, minthogy rólad beszélne. Mondjuk ez is fura, ha egy lányt fel szeretnék szedni, fem feltétlen így tenném. Mellesleg szoktak poénkodni, szekálni lányokat van határ, hogy te meddig mész el, valamint a lány meddig nem sértődik, meddig veszi poénnak az egész dolgot.
2020. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!