Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a srác szerintetek egy...

Ez a srác szerintetek egy nőcsábász, megbízhatatlan alak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot (28 éves én 26). Jóképű és nagyon jó dumája van. A hangját amúgy előbb hallottam, mint őt. És már akkor is felkaptam a fejem, hogy ki ez.Hatalmasakat tud nevetni és magabiztos is.

Ez utóbbitól egy kicsit meg is ijedtem. Érzem, hogy nem vagyok neki közömbös. A lány ismerőseim csüngnek rajta, marhára bejön nekik és ezt ő élvezi. A facebook-on kb. 1300 ismerőse van, szóval biztos népszerű. Tényleg tetszik, de mondom, megijedtem tőle és kicsit kerülöm is.Ezt szerintem amúgy ő észrevette és egyre érdeklődőbbnek látom. Vonz is és félek is tőle. Szerintetek ilyenkor mit kell tenni?


2014. jan. 13. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szétteszed a lábaid és kéjesen nyögsz.
2014. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez minden nő álma
2014. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahh 1300 ismerős, ne habozz:D
2014. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy jó fej és hiúság is van benne, nem jelenti, hogy játszadozik a lányokkal, legfeljebb azt, hogy a lehetősége meglenne rá. De ne is azért legyen hűséges valaki, mert másnak nem kell.
2014. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!