Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ciki vagy aranyos crushos/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ciki vagy aranyos crushos/kiszemeltes sztorid?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nincs.
2020. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mrs OBrien válasza:
100%
Annyira de annyira ciki nincs egyelőre😊 Viszont akkor eléggé égtem, mikor egyik barátnőm váltig állította, hogy a crush-omnak barna a szeme, és amikor egyszer egymás mellett ültünk, a srác meg előttem, jól megnézte, és hangosan felkiáltott, hogy "Hát ennek tényleg kék a szeme!", a fiú meg ránk nézett, hogy mi a fenéről van szó, én meg random összehablatyoltam valami baromságot ijedtemben😅
2020. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Volt egy nagyon aranyos lány, úgy nézett ki mint egy tündér.

Gondoltam megpróbálkozok nála, csak nem volt elég bátorságom akkoriban.

Tudtam, hogy tud és szeret franciául beszélni, ezért franciául ráírtam és ... letíltott egy hétvégére.

Rövidke depresszióba estem, csak vártam, hogy elmúljon a hétvége.

Gondoltam nincs veszteni valóm, csak nem az üzenet miatt tiltott le.

Hétfőn virággal a kezemben mentem a buszra. Odamentem hozzá és odaadtam neki. Nagyot mosolygott és elfogadta a meghívásom egy sétára.

Elmondta, hogy azért blockolt, mert külföldieket automatikusan törli.

Végül kiderült, hogy nem illenénk össze,mert ő vele nem igazán tudtam volna magam lenni. Igazából állandóan olvasott és ez miatt nem volt nagyon miről beszélnie könyveken kivül.

De azóta mosolygok ha meglátom.


Ez volt 4 éve, amikor 14 voltam, az első crushom volt.

2020. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LilPumpfan01 ***** válasza:
Volt olyan suliban,hogy rohantam órára mert már becsengettek és a lépcsőn lefelé pontosan nekiütköztem,két haverjával volt ekkor ők csak nevettek én meg mozdulni se mertem
2020. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rakoslelku válasza:
68%

Egy táborban volt egy sztori egy csajjal aki akkor volt hatodikos én nyolcadikos.Ezt a sztorit a csaj barátnője mesélte el nem sokkal a történés után: A csaj nevezzük Lizának aszmás volt és crusholt engem. Kitalálta (az értelmes barátnőivel) hogy ha kijön az asztmája akkor idejön a házunk elé köhögni hogy megmentsem. Ezzel csak az volta a probléma hogy épp ac/dc-t halgattunk haverjaimmal persze max hangerőn a jbl-en, és nem hallotuk a csajt. Liza pedig majdnem megfulladt az ajtónk előt.



Ez így leírva egész cringe.

2020. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!