Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok a mostohaanyámba?

Figyelt kérdés

Apám két éve nősült meg másodszor, és a mostohaanyám 36 éves és nagyon szép nő. Mindig nagyon kedves volt hozzám, és én az utóbbi időben beleszerettem. Nem tudom mit csináljak, nem mehetek el itthonról, és folyton látom. Négyen élünk egy házban, apám, a mostohaanyám, én és a mostohaöcsém aki 7 éves.

16/f



2020. ápr. 5. 01:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Te miért nem anyádnál vagy?
2020. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
93%
Azt javaslom, hogy amint lehetséges próbálj ismerkedni és barátnőt találni! Te is tudod, hogy ebből semmi sem lehet. Azért megértelek, nem lehet könnyű ebben a helyzetben lenni!
2020. ápr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Anyám nyolc éve Németországban él a német faszijával. Már akkor sem akart magával vinni amikor elhúzott itthonról, a váláskor lemondott rólam. Nem mehetnék hozzá. Néha beszélünk telefonon, de nem hiszem, hogy szívesen látna.


Amíg volt suli, addig még úgy ahogy megvoltam, bár sokszor ott is róla ábrándoztam az órán, de most hogy ez a járvány van minden sokkal rosszabb lett. Nincs suli, itthon vagyok, mostohaanyám is itthonról dolgozik. Persze próbálom elkerülni, meg a szobámban lenni, de így is találkozok vele, beszél hozzám, vagy csak érzem az illatát, ha ide oda megyek a házban. És ha a szobámban vagyok akkor meg hiányzik, szeretném látni, vagy beszélni vele. Nem tudom, hogy mi lesz így, de pokoli egy dolog.


Nem tudok így barátnőt találni mert minden lányt csak hozzá hasonlítok, és ő tényleg okos és nagyon szép hiába idősebb azoknál a lányok akiket ismerek. Úgy érzem, hogy csak buta fruskák hozzá képest.

2020. ápr. 5. 03:59
 4/23 Salx Narval válasza:
42%
És azt nem érzed véletlenül, hogy te viszont hozzá képest vagy buta kölyök? Gyorsan verd ki a fejedből ezt a hülyeséget, még jó, hogy nem az öcsit nézted ki magadnak. Komolyan néha kiakasztóak vagytok, nem is akarom elhinni, hogy ez igaz, de persze tréfának is elég szánalmas. Betudom a dolgot a korodnak és az unatkozásnak.:D
2020. ápr. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
80%
Nem kell lehurrogni a kérdezőt.Én 10 évesen voltam szerelmes egy 40 éves nőbe.
2020. ápr. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy nem lesz ebből semmi, nem vagyok hülye. Meg sem akarom neki mondani hogy hogyan érzek. Tanácsost szerettem volna kérni, hogy hogyan tudnám kezelni a dolgot. Aki lehülyéz és beszólogat az meg lenne az lenne helyemben és megtudná milyen...
2020. ápr. 5. 05:07
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
várj, el fog múlni hamarosan.
2020. ápr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
7%
Nézd meg a "Phaedra"-t!
2020. ápr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
79%
Azért nem kell csak egy kézlegyintéssel elintézni a dolgot. Ebben a korban is lehet kínzó a szerelem. Macron, a francia elnök is 16 éves korában szeretett bele a nála 24 évvel idősebb tanárába, aki azóta már a felesége. Persze a kérdező helyzete kicsit másabb.
2020. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

Többen vannak ilyen helyzetben, mint hinnéd.

A mostoha anyád nem a vérszerinti anyád. Egy idegen, igazából. Ebben a korban normális (sőt, sokan később is így vannak vele), ha egy idősebb nő tetszik.

Mivel az édesanyád elment, gondolom senki nem töltötte be rendesen az anyaszerepet az életedben. Ez a nő most megteszi. Viszont, mivel eddig nem volt, ezért ezt a fajta szeretetet érezheted szerelemnek.

Nyilván, te is tudod, hogy ebből nem lehet semmi. Egyszer "ki fogod nőni" remélhetőleg.

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg más lányokkal ismerkedni, próbálj anyaként nézni a mostoha anyádra, tölts vele kevesebb időt.

2020. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!