Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (hosszú lesz). Lehet szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(hosszú lesz). Lehet szerelmes vagyok az egyik barátomba. Nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van nekem egy nagyon jó barátom az ellenkező nemből. Akinek lett egy palija. Én meg féltékeny lettem. Valahigy belülről felemészt a féltékenység. És vissza gondoltam a múltra, hogy ez a leány barátom minden jelet megadot, hosszú időn át, hogy bejövök neki és én nem vettem észre. Tervezem elmondani, hogy "figyi. Fogalmam sincs, hogy szerelmes vagyok beléd vagy nem, de iszonyat féltékeny vagyok rád. És nem tudom, hogy ezzel mit kéne kezdened, de én sem tudom. Ez engem belülről emészt már egy ideje."

El kéne ezt mondanom neki, vagy hagyjam?

Ráadásként a palija az egy büdös gyökér, már bocsánat. Voltunk. Bulizni ott hányt szegény lány, nagyon rosszul volt, a palija meg oda sem tervezett menni hozzá. Aztán amikor végzet, meg sem kérdezte, hogy mi van vele... (Bár ez már csak mellékes de úgy éreztem, hogy meg kell említenem)

Szerintetek mi lenne jó döntés? Már egy ideje bennem van ez az érzés és nem tudok vele mit kezdeni



2020. júl. 10. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Ez tényleg hosszú! Kicsit rovidebben nem tudnád?
2020. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél, majd a lány úgy érzi szakít vele.

Ha elmondod az érzelmeidet az nem fog változtatni az ő érzésein, vagyis mert elmondod neki nem fog belés szeretni.

Ha te magad nem vagy ezzel tisztában, akkor a másik honnan tudná?

Ismerkedj, keress másik lányt.

2020. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor csendben kéne szenvednem?

Próbáltam ismerkedni más lányokkal, voltam randin, sőt egy csaj is feljött már, de egyszerűen nem tudtam megtenni. Nem tudom, hogy ő miatta vagy amúgy sem😕

2020. júl. 11. 08:33
 4/4 Thispain ***** válasza:
Szerintem elmondhatod neki.
2020. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!