Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb tapasztalatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb tapasztalatotok a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Lehet olyan akivel csak ismerkedtél, vagy akár ex, barát, barátnő, vagy szimplán tetszett valaki. Mi volt a legnagyobb csalódásod és hogyan élted meg? Tudtál belőle tanulni vagy csak elvett belőled? Ez a kérdés egy kutató feladathoz kell. Nyugodtan bárki kiöntheti a lelkét, ha már feldolgozta a dolgot, és akkor is ha még nem. Bizonyítottan jót tesz az emebereknek ujra átrágni egy régi csalódást, ilyenkor tudunk leginkább a személyiégünkhöz építeni és rájönni dolgokra amit ezután másképp tudunk csinálni.

ápr. 28. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Nem bántottak még meg igazán mélyen.
Megbántottak de kihevertem egy idő után.
Megbántottak és nagyon nehezen tudtam túl lenni rajta.
25 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Bár nekem eddig csak távkapcsolat / netes ismerkedés volt, úgyhogy lehet nem mérvadó, meg nem is szimplán csak a megadott lehetőségekből választok, de nekem ezek voltak a legrosszabb tapasztalatok:

* internetes ismerkedéssel kezdődő kapcsolatban első személyes találkozásnál bár hamar kiderült az össze nem passzolás, de nem azonnal mondja meg a másik, hanem csak napokkal vagy hetekkel később, esetleg soha

* internetes ismerkedésben (még a személyes találkozó előtt) a chatelés hirtelen megszakad, de a másik fél nem közli, hogy nem is kívánja folytatni az ismerkedést

* randi appban történő match után a másik fél eleve nem válaszol, nem ír vissza, mindezt annak ellenére, hogy igazából ő matchelt velem, tehát ő időben később húzott engem jobbra, mint én őt


Ezeket a csalódásokat (bár sokan ezt nem hívják így, de attól még az) kihevertem, de ettől függetlenül akkor is megbántás. Ilyenkor tanulok belőle: ha netes ismerkedésre adom a fejem, és összejön a match, akkor finoman igyekszem már pár nap után felhozni egy személyes találkozó lehetőségét, hogy még a legelején kiderüljön, hogy lesz-e valami, ne húzzuk egymás idejét hónapokig feleslegesen.

ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
95%
Miután megkapta amit akart teljesen megszűnt az érdeklődése irántam.
ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én aromantikus vagyok (ami azt jelenti, hogy nem érzek szerelmet), így szerencsére az össze nem jött kapcsolatok nem okoztak bennem érzelmi törést. Persze azért jó így sem volt.

A legrosszabbnak azt mondanám, mikor egy lány tökre érdeklődőnek tűnt, egyértelműnek tűnő utalásokat tett, erre a karatén eltörlésével kiderült, hogy csak addig voltam fontos, ameddig a covid miatt nem találkozhatott a barátaival.

ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első szerelmem törte össze a szívem. Megcsalt többször is, elhitette velem, hogy nem vagyok olyan szép, és anorexiás lettem miatta, hogy megfelelnek neki. Miután elhagyott egy másik lányért, másfél évbe telt, hogy túl legyek rajta teljesen. Aztán mikor végre találtam egy másik fiút, aki iránt érdeklődtem komolyabban is,a legjobb barátnőm szó szerint előttem lesmárolta és a hátam mögött kavartak is (a csók előtt). Azóta nem ugyanolyan a kapcsolatunk, mint azelőtt, már csak úgy együtt lógunk néha, de már soha nem fogom úgy közel érezni magamhoz, mint azelőtt.
ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Tudom, hogy a másik sztori nem a másik nemről szól, de a témába vág, hogy a csalódásrol szól
ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 NTBS ***** válasza:
100%
Volt már minden.
ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Eljött velem kávézni úgy, hogy tudta, én randinak szánom. Mindenféle fszságot kérdezgetett, ami csak utólag lett gyanús, hogy lehet csak kihasználni akart. Aztán kiderült hogy van pasija, de nem mondta volna meg, seenelt egy hétig, majd valami nyálas, kétértelmű ChatGPT-vel generált sz

rt küldött nekem, mikor közöltem vele, hogy felismerem, hogy AI, akkor nyögte ki, hogy semmi kedve ismerkedni velem, van pasija

ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

Általában előszeretettel kamatyolok olyan hölgyekkel akiknek van párjuk. Na már most a leg szürreálisabb eddig az volt, hogy kimentünk a világ végére elbújni kocsival valami pusztába a csajnak meg be volt végig kapcsolva a lokátorja. Jött neki vagy 200 sms meg nemfogadott hívás azon röhögtünk hogy csörög folyamat és nem unja meg. Kérdeztem tőle hogy neked mi a f4sznak van bekapcsolva a lokátor? "Hát mert ha kikapcsolom az a legfeltünőbb". Hát szerintem gyanúsabb ha látja hogy hajnalba kint vagy a puszta közepén... Na mindegy nem fogom megérteni a női logikát.

Volt egy csaj aki vagy 7-8 csávóját csalta meg velem sok év alatt. Egyik talin miközbe már elkezdett fogdosni odalent iparosan, közölte hogy nem akarja hogy büntudata legyen úgyhogy nem szop le meg nem smárolunk csak félig tegyem be. Mert hogy az nem megcsalás... A csók meg azért az mert szájjal történik és személyes.... Végül kemény menet volt amúgy fokozatosan beleegyezett mindenbe is. Ha elmesélné a palijának hogy csak féig rakta be az náluk nem megcsalás vagy mi?

ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8. Te is gerinctelen vagy, ha ilyeneknek asszisztálsz. :)
ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdekes sokszinű válaszokat :)
ápr. 30. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!