Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul ? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul ? Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Nem rég utasítottak el engem akibe szerelmes voltam 8 honapig és csak most mertem lépni, meg volt időm. Szép lassan csináltam a dolgokat azt bumm, csalódás írta a második találkozás előtt hogy másé a szíve és hogy alakulóban van neki valakivel. Úgy őszintén már kurvára beleuntam mert már harmadjára adják nekem ezt a dumát nekem. Az utóbbi 3 évem nem olyan szép meg jó kedélyű családi okok, tanulás stb stb nem fejtegetném ki. Alapvetően egy jó kedélyű ember vagyok habár külsőleg nem is mindig mutattatom ki például mosolygásban. Az utóbbi évben próbáltam minden telhetőt csinálni azért hogy jobb ember legyek edzés, arcápolás, tanulás sorolhatnám. Több lány barátom is mondta hogy külsőleg és belsőleg kutya bajom van. Igazából tényleg csak szeretetre vágynék már attól jobb napom lenne ha valaki megölelne, persze én is bele raknék abba a kapcsolatba. Úgy érzem tényleg akár mit csinálok elbaszom pedig úgy múltkor is nem görcsöltem rá mint egyesek. Nem akarok úgy tétlenül várni a csodára se hogy hátha a metrón úgy valakibe bele botlok. Persze azért mivel igényes ember vagyok azért nekem is e okból vannak igényeim de nem olyan hű de magasak.

ápr. 29. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos átérzem a helyzetedet,így tudom mit érzel, mert énis ezen megyek át már egy ideje.. ha gondolod és van kedved, akkor én szívesen beszélgetek veled erről, amúgyis beszélgethetnékem van, mert senki nem keres, ahogyan eddig se.

Egyébként rólad mit lehet tudni nem és kor téren?

20F

ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baranyfe válasza:

Szia!

Ebben a szituációban rengetegen vannak. A lány barátaid azt mondják, hogy tökèletes vagy, igen.... tökèletes barát. A női pszichológia nagyban különbözik a miènktől, ezt fontos tudni, evolúciós okai vannak. Pár ezer èvvel ezelőttig a megfelelő pár kiválasztása egy lánynak egyenlő volt az èletbenmaradással. Ezek az alapok ösztön szinten megmaradtak ès ezzel NEM tárgyiasítani szeretnèm a lányokat. Ha gondolod írj pm-et ès tudok segíteni picit. Sokáig ugyan abban a cipőben voltam mint te, sokat tanultam azóta ilyen tèren.

ápr. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 éves férfi vagyok.
máj. 1. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
fiú vagy te még nem férfi
máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!