Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mitől tartotok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mitől tartotok egy lányt nőiesnek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Külsőleg: Ha szép formás melle és feneke van, a haja vagy hosszú, vagy félhosszú, de lehet rövid is, csak ne legyen fiús.

Belsőleg: nem beszél trágár módon, nem hisztériázik, ellenben kedves, figyelmes, nyitott.

2020. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
kisugárzása
2020. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egész összkép:megjelenés,kisugárzás,alak,arc,öltözködés együttesen adja szerintem a nőiességet.
2020. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy elmagyarázzátok hogy nektek fiúknak miért számít az alak?

Azt megértem ha nem szeretnétek 40+kilóval lánnyal járni de aki tényleg csak duci azzal a mi a baj??

Ezt sose értettem...

a duci lányok nem lehetnek szépek?

2020. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

rosszul fogalmaztam

ha te teszem fel vagy 60 és a lány nálad 40 kiloval nehezebb azt megértem..

2020. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!