Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tartotok gyerekesnek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tartotok gyerekesnek? Vagy mit értetek alatta?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem jó kategóriába írom, de mást nem találtam.

#Gyerekesviselkedés
2017. dec. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a gyerekes viselkedés, ha valaki még akkor is viccelődik, amikor már nagyon nem kéne. Nem arról van szó, én értékelem a jó humort, viszont vannak szituációk az életben, amelyek megkövetelik a komolyságot. Ezek az emberek nem képesek erre, sajnos.
2017. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel hozzáteszem, de igazából, engem a perverz viccek zavarnak, főleg már 16 évesen is vannak ilyenek, és nem csak ez, hanem, hogy más magánéletét akarja kutatni. Ez az egy dolog, amitől ideges leszek, ha bele nyúlnak a privát dolgaimba, egyébként, kedves, és békés vagyok. És szeretek törődni azzal a lánnyal, akit egy ideje megismertem :) 16/F Írj privátot, és többet tudok írni.
2017. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek*
2017. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút a nem megfelelő komolyságot bizonyos témákban. 18/L
2017. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én valahogy másra számítottam, vagyis többre de lehet hogy jól írjátok:)
2017. dec. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!