Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a fontos tulajdonság,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a fontos tulajdonság, tényezők amiket fontosnak tartotok egy fiúban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sokszor volt hasonló kérdés, de ezekre mindig az a válasz, hogy legyen vicces, ápolt, olykor komoly de lehessen vele hülyéskedni is... És szerintem én annyira ettől nem térek el (persze vannak rossz tulajdonságaim is 😅). Szívesen ismerkednék másokkal, bár néha ez nehezen megy, félek kezdeményezni. Lányok, szoktak odamenni hozzátok random srácok pl a suliban? Hogyan fogadjátok? Talán valami nagyot kéne változtatnom magamban? (jó tudom nem is ismerték, de aki szívesen beszélget az írhat 😅)

2019. dec. 22. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmilyen elvárásom.
2019. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha a külső és belső tulajdonsági is adottak akkor 2 (vagy több) fiú esetében úgy is a pénz fog dönteni kb. olyan alapon hogy minek buszozzon amikor a másikkal is jól érzi magát és még viszik is.
2019. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# Honnan szedsz ilyen bugyutaságot?
2019. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!