Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez a megkülönbözteté...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a megkülönböztetés az életkornál fiú és lány között?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem akarok se veszekedést szítani, sem provokálni, de ezen elgondolkodtam.


Itt is olvastam ilyeneket, nem is egyte, és a valóságban is hallottam már ilyet.


Tételezzük fel, hogy van egy 14 éves és egy 23 éves.


Ha a fiú a 14 éves, és a lány a 23, akkor milyen menő a fiú, milyen szerencsés, meg milyen ügyes, hogy megfogott egy idősebb csajt, stb. A lányról általában nem mondanak semmit, max kicsit fura, de ez van.


Viszont ha a lány a 14 éves, és a fiú a 23, akkor meg jönnek a "puhap...cs", "csak ennyire telik tőle" "pedofil", "neki csak a szűk khm kell" "szegény kislány" stb kommentek, szó szerint porig alázva a srácot, mert mit képzel magáról, hogy egy kislánnyal kezd, és biztos szerencsétlen lúzer, aki a saját korosztályában nem talál senkit.


Miért van ez a nagy megkülönböztetés? Én egyáltalán nem látok különbséget a 2 eset között. Miért elfogadhatóbb az, hogy egy 23 éves lány egy 14 éves "gyerekkel" jön össze, mintha egy 23 éves srác, egy 14 éves lánnyal?


Ti mit gondoltok?



2015. aug. 31. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

"23" pff :D Nekem már akkor beszóltak mikor egy kérdésnél azt írtam hogy 19 évesen összejönnék egy 14 éves lánnyal hát ami az után jött... :D mindegy ez van ez a világ már csak ilyen :)

19/F

2015. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
25%
A fiúk jobban szeretik kihasználni a lányokat és az ilyeneknél sokszor ez van.
2015. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan 23 éves lány, aki összejönne egy 14 éves kisfiúval...De értem, mire gondolsz.

De mégis mit akarhat egy 23 éves srác egy 14 éves lánytól? Vagy akárki, akik között ekkora korkülönbség van fiatal korban....Ha a srác egy kislány értelmi szintjén van, akkor az az ő szegénységi bizonyítványa......Meg nagyjából az összes kihasználás szintjén van, mert egy felnőtt férfi mit akar egy iskolás kislánytól? A lehető legtöbb dologban különböznek...

Ha megfordítjuk a nemeket, ugyanúgy gáz. Bár nagyon ritka, hogy egy kapcsolatban a nő az idősebb....

2015. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Dehogyis nem,nem is egy...
2015. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy a különbség.

A korhatár így tényleg sok, szóval nézzünk kevesebbet, pl 15 és 20.

Ha egy 20 éves csaj kezd egy 15 éves sráccal, és szexel vele azzal nem rontja meg, fiúknál is azért fontos de lányoknál sokkal fontosabb a szüzesség. A 20 éves csaj valószínüleg felelősségteljesebb lesz, védekezik rendesen, nem lesz baja ebből senkinek sem.

Ha viszont egy 20 éves srác elveszi egy 15 éves lány szüzességét, akkor nagyobb a valószínűsége hogy a srác csak kihasználja, a lány meg még naív és azt sem tudja mit akar, ráadásul ha a fiú épp csak szexet akar és esetleg nem törődik a védekezéssel akkor a lánynak sokkal nagyobb baja lehet belőle.

Ez kb. olyan (bár ezzel én nem teljesen értek egyet) hogy egy lány r!banc ha sok pasival kavar de a srác király ha sok csaja van.

Erre van az a mondás hogy ha egy kulcs kinyit minden zárat akkor ez egy nagyon jó kulcs, de ha egy zárat kinyit minden kulcs akkor az semmit nem ér. Szerintem itt is kb. hasonló a helyzet.

Megjegyzem hogy én az ilyen dolgokkal tényleg nem szoktam egyet érteni, de ezen a téren valahogy más a helyzet.

20/L

2015. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3-as mi van ha a lány van a fiú értelmi szintjén? Te is kezded az alázást...... 15/F
2015. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Te sem gondolod komolyan, hogy bármelyik lány, aki mondjuk 20 alatti, az a nála 8-10 évvel idősebb barátja értelmi szintjén van :)

Ott vagy a csaj géniusz vagy a csávó hogy is mondjam.....szellemileg értetlen.

2015. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szellemileg éretlen *
2015. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos a legtöbb lánynak a volt iskolámból sokkal idősebb pasija van. Ilyenek a férfiak (mondom férfiként), a friss hús kell nekik.
2020. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!