Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitívum, ha egy lány elkezd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívum, ha egy lány elkezd járni a kondiba? Ti szoktatok járni?

Figyelt kérdés

Továbbá, nektek zavaró, ha egy lánynak vastagabb a combja?

17/l



2020. aug. 3. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát, mondjuk ha futni jár vagy valamit rendesen sportol, annak kifejezetten örülök.

Viszont ha konditerembe jár, annak annyira nem.

2020. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy undorítóak az izmos nők. Lehet izmos egy lány popsiban és lábakban is. Az hol undorító?

Egy szép kerek feszes fenék és hozzá vékony testalkat éppen ellenkezőleg nagyon is ideális.

2020. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy lány ne járjon konditermbe. Valami rendes sportot csinálhat, mondjuk futás vagy bármi, csak ne testépítést.
2020. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ó hoppá, elírtam:D

6osnak külön köszönöm, csak mivel reagált az 5ösnek így összekevertem😂


13as, szerintem se a legjobb ha egy lány a testépítéssel foglalkozik, valamilyen szinten egyetértek veled is,köszi:)

Amúgy, fogyás céljából kezdtem el járni,és hogy erősítsek, nem szeretnék testépítő lenni:D

2020. aug. 4. 12:37
 15/15 Stark2000 ***** válasza:
82%

Szerintem itt sokan fogalom zavarban élnek. Attól, mert egy lány konditerembe jár, az nem egyenlő a testépítéssel. Ősidők óta fenálló baromság, hogy a lányok félnek attól, hogy "túl izmosak" lesznek a konditól, és emiatt képesek kihagyni a felső testes edzést teljes egészében, holott egy kis izom a felső testen (hát, váll) ugyan annyira jól tud kinézni, mint egy feszes popsi. És itt ne az NDK-s súlyemelőkre tessék gondolni, ők nem a súlyoktól néznek ki úgy, ahogy. Ha egy lány oda figyel az edzésre és étkezésre, sokkal inkább így nézhet ki;

[link]

2020. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!