Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy szakításon? Belül fáj nagyon

Figyelt kérdés

talán nem is tini... én 17.5 a barátnőm 17 éves kereken, pár hete volt a szülinapja.


Sokat tudtunk talizni mostanság, bár én Dunakeszi-n lakom ő meg pesten...

Egyszer csak ezt írta, miután már pár napja kicsit elhidegült tőlem. Magyarán meg akartam puszilni csak az arcát, de elhúzta a fejét.

Ezt írta: Nagyon szeretlek, de már nem vagyok beléd szerelmes.

És most szét szakad a szívem.

Okot nem tud mondani. Mindig kérdezem, hogy: De most csak így? Mi volt a baj? Háát nem tudom.

Mindig ez a válasza. k*rva idegesítő! Háát nem tudom. Semmi. és vállat von.


Most szórakozik velem?



Ő volt a legjobb barátom. Mármint a lány. Mindenben hasonlítottunk, nagyon sokak szerint mi voltunk a tökéletes pár. Ő is és én is utáltunk bulizni járni. Meg nem szeretjük a nagy tömeget. Álomnő számomra. Nem mellesleg jól is néz ki.


Tehát sosem lesz új barátnőm. Nem nagyon tudok rendesen beszélni más lányok előtt, nagyon stresszelek. Nem véletlen írtam, hogy ő a legjobb barátom. Mert ő vele bármikor, bármiről bárhogy tudtam beszélni, írni stb. Olyan nyugodt voltam mellette.

Elveszítettem a legjobb barátomat---a barátnőmet! már nincsen senkim, akivel úgy szabadon lehetne társalogni bármiről.

Ő is olyan volt mint én. extrovertált is és introvertált is. Tehát tökéeltesen alkalmazkodó, de megvannak mindkettőből a rossz tulajdonságai. (lásd, nagy tömeg és bulik)

Na midnegy, csak annyit akarok mondani ezzel, hogy kétségbe vagyok esve.


Szó szerint fáj belül a mellkasomban a hiánya. Folyamatosan látom a messenger sztorijait, nézem az arcát és tudom, hogy ő, az egyetlen már nincsen nekem.

Hogy lépjek túl rajta? Minden egyes percben rá gondolok és ha eszembe jut, vagy meglátom az arcát akkor elönt a depresszió, a szomorúság. Leírhatatlan érzés, de FÁJ! lelkileg és testileg is! Érzek a torkomban és a mellkasomban ilyen szorító húzó fájdalmat/nyomást. Életkedvem már napok óta nincs.


2020. aug. 7. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:

És ugye ez sokkal rosszabb, mint egy normál szakítás, emrt csomó ismerősömet megkérdeztem (srácokat) és mind azt mondták, hogy háát sz*r, de elmész bulizni, iszol egy kicsikét és kibeszéled a többi csajnak. Nem is kell hozzá "szerelem". Mármitn a többi csaj iránt.


De hát ez a baj. Nincs többi csaj. Bulizni meg nem szeretek menni.

2020. aug. 7. 11:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nekem nem fér össze, hogy szeret, de már nem szerelmes beléd. Ha úgy érti, barátként szeret, akkor sem. Egy szerelem után hogy lehetnétek barátok? Na mindegy... Az oka, hogy már nem szerelmes beléd. Elmúlt, nem tudom. De ezek szerint ő sem akar többet beszélni róla. Gondolom mostanában történt, érthető, hogy ki vagy bukva, és állandóan rá gondolsz, de ha elkezdesz más dolgokkal foglalkozni, akkor elterelődik a figyelmed. Szerintem kicsit dolgoznod kéne azon is, hogy nyitottabb legyél, és legyen önbizalmad. Olyan nincs, hogy neked ezután nem lesz barátnőd...
2020. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudooom. tudom. furcsa, de értem a problémáját. Elmondta, hogy már nem szerelmes belém, mert valami hiányzik. "Nem vagyok elég neki". Nem vagyok elég jó, "több kell". hogy mi arra háát nem tudom-mal válaszol. De nagyon szeret. Nem szerelmesen, de szeret. Mint barát. És "nagyon sajnálja", hogy csak most jött erre rá. Eddig csak furcsa érzése és hiányérzete volt. Most jött rá, hogy ezaz. Nem vagyok elég jó neki.

Hát mondom... Oké, elfogadom.

2020. aug. 7. 11:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Én elég nyitott vagyok, sőt nagyon is, de... vannak dolgok amikhez alapból nincs kedvem. Tehát este 10-kor és otthon vagyok és vagy takarítok ,vagy edzek, vagy nem tudom, de rohadtul nem kívánok bulizni menni hajnalig, a fülsértő zenében és akkroa tömegben, hogy még egy négyzetméter területem sincs. Van jobb dolgom is annál, amiben sokkal jobban érzem magam.
2020. aug. 7. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy menj el bulizni (ismerkedésre nem is feltétlen jó), de ha úgy állsz hozzá, hogy többet nem lesz senkid, azzal csak bevonzod. Mondjuk ha neked így jó, akkor nyugodtan.
2020. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemnemnem. Nem így állok hozzá, csak tapasztalatból beszélek. Lehetek még nyitottabb, de akkor is mikor lesz barátnőm? 30 évesen? az azért már sok
2020. aug. 7. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozd fel, szüneteltesd a témát 1-2 hónapig.

Egyébként sanszos, hogy már van a háttérben egy másik srác, legtöbbször ez van.


Hidd el, lesz még barátnőd. :)

2020. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 nekem is ez jutott eszembe, ha csak olyan válaszokat ad, hogy "nem tudom, csak"
2020. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!