Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 20:08
 1/5 DollarDog ***** válasza:
Foglald el magad, keress hobbit. Én például zenet hallgattam, aztán jött az asszony és begyógyítottuk egymás szívét! Ha talalsz magadnak valami elfoglaltságot ami eltereli a figyelmed akkor nincs gond. Onnantól az idő megoldja a többit.
2018. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy, és nem nézel ki rosszul, akkor nagyon gyorsan túl tudod tenni magad rajta, mert a következő napon már ott lesznek az ajtódban a jelentkezők, viszont ha srác vagy, akkor kerülj biciklivel egy nagy kört, meg kondizzál, vagy egyszerűen csinálj olyan dolgot, amivel totál eltudod a figyelmedet terelni a volt csajodról. De viszont ha jóképű vagy, akkor nem kell ezen aggódnod, mert jönni fognak szép sorban a puncikák.
2018. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zokogj. Komolyan. Tudod: sírás, csak hanggal. Nekem egy hetembe telt így odáig javítani a közérzetemet, hogy 2 óránál többet tudjak aludni és lecsússzon a kaja a torkomon. :D Azóta persze nem voltam szerelmes, de az biztos, hogy baromi erős lettem. :)
2018. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MessorKing18 ***** válasza:
Pálinka.
2018. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lásd magad külső szemlélőként. Más annyit lát, hogy itt vagy te meg egy másik valaki, aki pont annyira különleges, mint bárki más és pont annyi ez az egész helyzet, mint bármely más 2 ember között egy viszonzatlan dolog. Egyszerűen kegyetlen érzés tudom, de szinte mindenkivel megtörténik, tehát lásd azt, hogy mennyire nem különleges helyzet. Jobbat nem tudok.
2018. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!