Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az első szakításon? Nektek hogy/mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottunk körülbelül, de tegnap is láttam a városban és rájöttem, hogy ez nehezebb lesz, mint gondoltam...

2016. aug. 6. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
*pacsi* velem tökugyanez van, mondjuk mi messzebb lakunk egymástól, de folyton róla álmodom meg ő jár a fejemben...szerintem max idővel lesz jobb... 19/F
2016. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem az első után kb fél év kellett hozzá.
2016. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy és mennyire volt komoly a kapcsolat. Engem 15 éves kislányként, kb. 4 hónapos kapcsolat után hagyott ott az első barátom, és egyáltalán nem viselt meg. Nyilván aki idősebb, és éveket töltött együtt a párjával a szakítás előtt, és jobban összeszokott vele, annak nehezebb.
2016. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

velem 18 évesen esett meg először, egy hónap után történt, de úgy ahogy megviselt, talán 2-3 hét kellett hozzá, pontosan nem tudom


19/F

2016. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj privátba regényt, ha akarsz, attól jobb.
2016. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Míg nem lesz valaki, aki úgymond "eltereli" a figyelmedet róla, nem leszel túl rajta. Igazán szerintem soha nem lesz túl igazán az ember egy fájó szakításon, csak felejt, ahogy jönnek az újabb élmények. Én már szép emlékként tekintek vissza a párommal együtt töltött időre, hiába törte össze a szívem. Minden fájdalmas pont az életben egy újabb lecke, amiből tanulhatsz. :)
2016. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két kapcsolatomnak én vetettem véget. Az egyiket a távolság miatt, azon 2 hét alatt túl voltam, de a másiknál nem volt min túl lenni. Nem azt mondom, hogy már másnap a helyes fiúkat kutattam, egyáltalán nem, csak az felszabadít volt, mert a srác már bunkózott velem a haverjai előtt, és én ebből nem kértem.
2016. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!