Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok maradi, vagy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok maradi, vagy 17 évesen nekem is 12-14 éves általános iskolásokkal kellett volna kezdenem?

Figyelt kérdés
Igazából tudom a választ a kérdésemre, de annyira nem értem a korombelieket sokszor, az ilyenek még sosem láttak NŐT, vagy mi? Ennyi idősen már rég a huszonéves lányokat kéne fűzögetni, nem áltsulis pisiseket, akik azt sem tudják sokszor, hogy melyik chipset vegyék meg a boltból, de gondolom őket könnyű felszedni. És akkor itt jön az, hogy egyesek ezt még teljesen normálisnak tartják, sok hülye szülő meg még engedi is, mikor az ilyen "kapcsolatok" 99,9999%-ban úgy is csak kihasználásról szólnak.

2020. aug. 11. 23:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%
Egy 14 éves lány azzal szexel,akivel akar.Amit írtál,hogy tizentkétévesekkel járnak a tizenhétéves barátaid,az is oké törvényileg,és úgy tudom a szexet sem bünteti épphogy még. De ha általánosítunk,kevés az érett ember tizenéves korban,igen. De azért akadnak kivételek,én úgy gondolom. Én az olcsó berögzült gondolatokkal nem értek egyet itt,hogy a lányok előbb érnek,semmivel sem érnek a LELKIEKET tekintve előbb. Ha nekik így jó,valakit vonz a korkülönbség gondolata is egyébként,meg ez pontosan az a korosztály,ahol még jócskán naívak lehetnek. Sejthető,hogy kikosarazzák a 16-7 éves lánykák a szintén korodbeli fiúkat. Valószínűleg ez a két ok,de szimplán érett is lehet egy 12-4 éves. És amit mondtak a a kérdezőnek"te sem vagy IQ bajnok,szöveget nem tudsz értelmezni",na igen.. Egy mondatból,véleményből képesek vagyunk egy embert leírni,na ez a legfőbb baj. Meg hogy egy 17, éves fiú gyerek,azért erős túlzás. Kamaszkorú,de nem gyerek már. És hozzáteszem,17 éves is lehet érett testileg és lelkileg is. Lehet,hogy sok a szóismétlés,de a lényeg a lényeg. :)
2020. aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

[link]



Nem vélemény formálás, csak, hogy tiszták legyenek a fogalmak.

2020. aug. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#18 Én tudom mi a pedofília, a válaszolók értenek félre, nem gondolom, hogy pedofil lenne a 17 éves, mert ki kezd egy 14 évessel, nem a korkülönbség a baj, hanem a bajom azzal van, hogy ezek a kapcsolatok 99%-ban csak kihasználásról szólnak, ezt nem értem, hogy miért használják őket ki, miért nem korukbeli vagy idősebbeket keresgélnek, erről szólt a kérdés, de a sok IQ mesternek nem megy a szövegértelmezés sajnos.
2020. aug. 12. 02:09
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Most jobb? Tudom mit, hogy írtam. Ez a te szegénységi bizonyítványod. Aki nagyon magas lóról beszél,de közben lyukon keresztül néz a világra. Majd ha felébredsz,akkor ezt bevallod magadnak is. Nem lehet úgy boldogan élni,ahogy te csinálod éppen. Sok sikert kívánok a ráébredéshez,és hogy kikerülj a szenvedés gödréből. :)
2020. aug. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Persze... :DDD Pont azért nem boldog mert úgy gondolja hogy kihasználják az adott gyereket az idősebbek. Ezért nem él boldog életet. :DD #17 már megírta mit gondolok erről olvasd el ha nem olvastad.. :DD Erről ítélj meg egy embert észlény. Tudod mit? Most én is elítéllek. Talán te is ebbe a kategóriába tartozol? :D Koslatsz a 15 évesek után? :)
2020. aug. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnos én már nem egyszer észrevettem, hogy főleg ebben a kategóriában a szövegértelmezéssel sokszor nagyon nagy problémák vannak! Én már elsőre megértettem a kérdésed, csak amit nem nagyon értek az az, hogy miért kérdezted meg, ha tudod rá a választ? Nem értem a kérdés ki tevésének értelmét.
2020. aug. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#22 Megbocsájtom nekik, 23:47-kor tettem ki a kérdést, ilyenkor már ágyban lenne a helyük, biztos fáradtak voltak! :) Lehet kicsit megbántottam őket a pisis megnevezéssel is, de akinek nem inge ne vegye magára.


Amúgy nem tudom, hogy őszinte legyek, talán csak zavar, hogy vannak ilyenek.

2020. aug. 12. 02:54
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
21-es tökéletes példa arra,hogy rávetíti másra a szövegértelmezés hiányát,de közben a mondat mögöttes tartalmát és a mondat felszíni tartalmát se tudja értelmezni. De ez a gyk,tele beszűkült emberrel.
2020. aug. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#24 Azt sem tudod miről beszélsz, nem olyan nehéz szerintem megérteni a kérdésem lényegét, nagyon leegyszerűsítve: 17 évesek miért használják ki a fiatal naív lányokat, miért nem inkább az idősebb lányoknál próbálkoznak, mert náluk nincs esélyük, őket nem nehéz befolyásolni? Nem kell ebbe semmi többet belelátni, Jesus Christ!
2020. aug. 12. 03:17
 20/22 anonim ***** válasza:
43%
Kerdezo: egy idosebb lanynal egy 17 eves fiunak alig van eselye, nem azert mert oket nem lehet kihasznalni, hanem mert oket mar 20-30+ ferfiak hasznaljak ki, es kicsit vonzobbak mint egy gimis kisfiu, jok a szexben, penzuk van, lakasuk, stb. A 18-25 eves lanyokert acsingozik MINDEN férfi amíg él. Igy nyilvan a fiuk lefele valasztanak, arra van kompetitiv elonyuk.
2020. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!