Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen összejönni 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen összejönni 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?

2020. febr. 2. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Ne.
2020. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Én ugy tudom a szexuális kapcsolat jogilag büntetendő, ha akarja a lány ha nem
2020. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Barátilag oké, mást ne.
2020. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem gyerekes hozzád. Te már érettségire készülsz, ő meg most kezdi a gimit.
2020. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne. Neked már más igènyeid vannak mint egy 14 èvesnek. Ès büntetendő is...
2020. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem büntetendő! Hű, de nem vagytok képben! Pláne ha a csaj is akarja! Lehet nagy a korkülönbség, de kapscolat szempontjából inkább nem egy két év múlva gyere össze velük. Viszont alkalmi szexre tökéletesek ezeka lányok.
2020. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Te idióta beteg....

Alkalmi szexre tökéletes? Magadnal vagy?


Egy általános iskolas 8. osztalyos lányról beszélsz....


És én direkt azt írtam, hogy "en ugy tudom", nem azt, hogy ugy van

2020. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Ne. Kiskorú, még a végén a sitten kötsz ki. Mi a fenét akarsz tőle? Miért nem a saját korosztályod felé fordulsz? 18 éves csaj az nem jó?
2020. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha tènyleg betöltötte a 14-et akkor nem büntetendő.
2020. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 7 válaszoló! Talán többször kellene 13-14 éves lányok társoságában lenni. Nekem Clubom van, de el nem hiszed, hogy a mai 13-14 éves lányok mit csinálnak...Igen tudom, régen olyna nem volt, te meg el sem hiszed, de mielőtt le idiótázol válogasd meg a szavaid. Ezek a 13,14 éves lányok háromnegyed része, már iszik, cigizik, bulizik, és természetesen pasizik is. Mindezek előtt olyan helyen dolgoztam, ahol kapscoaltban voltam ilyen korú lányokkal és szüleikkel is és bizony aláynok maguk mondták el, hogy ők bizony már régóta nem szűzek sőt több, mint 10 pasin vannak túl....Szerinted én nem lepődtem meg? De mikor a 100. lány is ezt mondta és mostmár saját szememmel látom, a saját szememnek hiszek..változik a világ...ettől függetlenül tisztelet a kivételnek, de sajnos ilyenek amai 13-14 éves lányok nagyrésze. Pontozzatok le, tudom, hogy fáj, de attól még ez van... Ami atörvényeket illeti 12-re vitték mostmár le (pont fent írtjaim miatt) 12-14 éves lány HA AKARJA a szexet, nem büntethető!!!! (ahogyan a fiú sem, aki megteszi)
2020. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!