Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok maradi, vagy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok maradi, vagy 17 évesen nekem is 12-14 éves általános iskolásokkal kellett volna kezdenem?

Figyelt kérdés
Igazából tudom a választ a kérdésemre, de annyira nem értem a korombelieket sokszor, az ilyenek még sosem láttak NŐT, vagy mi? Ennyi idősen már rég a huszonéves lányokat kéne fűzögetni, nem áltsulis pisiseket, akik azt sem tudják sokszor, hogy melyik chipset vegyék meg a boltból, de gondolom őket könnyű felszedni. És akkor itt jön az, hogy egyesek ezt még teljesen normálisnak tartják, sok hülye szülő meg még engedi is, mikor az ilyen "kapcsolatok" 99,9999%-ban úgy is csak kihasználásról szólnak.

2020. aug. 11. 23:47
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
88%
Azok a 17 eves srácok, mind azért mennek a fiatalabb lányokhoz, mert a korukbeliek nemhogy az idősebbek kiröhögnék őket többnyire. Én saját magamról tudom, hogy míg soha nem találtam meg a hangot a velem egykorú srácokkal addig pár évvel idősebbekkel pedig teljesen. És ezalapján is tudom, hogy a már 19-20 koruli srácoknak nem a kihasználás a fontos. És nem feltétlen az idősebb nők hanem olyan ember akivel normális lehet a kapcsolat (legyen veluk egyidős, idősebb vagy akár fiatalabb). Viszont azok a 17 eves sracok is akarnak valakitol valamit, de mivel a sajat korosztalyuktol se tudjak megkapni nemhogy idosebbektol mennek a 12-14 evesekhez. Akik meg szinten örülnek hogy jajn van valaki, es elmondhatják hogy jajj nekem 3 evvel idosebb a barátom. Kedves Kérdező, szerintem egyáltalán nem veled van a baj, ennek kéne a normálisnak lennie. Csak ez sajnos nem mindenkinek sikerül.
2020. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
72%
#21 Vigyázz hogy elmondtad a véleményed. Jönnek a lepontozok ahogy velem is tették.. :DDD
2020. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!