Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el a buliba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég szakított velem a barátom és eléggé megvisel. Pénteken lesz egy buli ahol valószínű ő is ott lesz. Az a baj, hogy megígértem barátaimnak, hogy elmegyek. Kedvem is van, mindenki ott lesz aki számít. Csak attól félek, hogy a volt barátom esetleg mással lesz és kicsit összetörök. Vagy rossz lesz újra látni.

2020. aug. 18. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Az esély megvan rá, de át kell esned ezen a holtponton.

Ha így van, ne mutasd ki, végy erőt magadon, viselkedj természetesen, ne foglalkozz velük. Beszélgess, bulizz ugyanúgy, mint máskor. Lehetőleg az alkoholt kerüld, mert az túlságosan felszabadítja az emberben dúló pozitív és negatív érzelmeket is. Nem lenne jó, ha megalázó helyzetbe kerülnél.

Lehet, hogy ő meg azért nem megy, hogy tudja, te is ott leszel. Ki tudja?!

Elmennék, aztán, ha úgy érzem, hogy nagyon zavar, akkor lelépnék egy idő múlva.

2020. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha megígérted, tartsd meg a szavad. Ha meg nem érzed jól magad elmész és kész. De az is lehetsz összetalálkozol egy kedves sráccal...
2020. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne menj el! Egy bulit ki hagysz itt a világ vége úristen. Nem éreznéd magad jól akkor minek mész? Mások kedvéért csak? Nem kötelező elmenned, hogy még szarul is érezd magad. Ezzel amúgy is az exed nyugtatod meg, hogy minden oké, de ha még őt stírölni is fogod akkor még rosszabb lesz. Az hogy nem mész el a bulira az nem megfutamodás!
2020. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szivessa3 ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz, ha jól akarod érezni magad. Az alkohol majd segít ellazulni, meg ha a barátaid körében leszel, úgysem vele akarsz majd foglalkozni, meg a barátaid is tudnak neked segíteni, ha olyan a helyzet.
2020. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elmész semmiképp ne halgass az előzőre, nagyon kevés mértékben igyál alkoholt, még a becsiccsentést is kerüld, mert a buli átmegy sírásba és szerelmi vallomásba. Ha meg más lánnyal látod akkor verekedés vagy hasonló vita. Tini vagy, hidd el tapasztalatból beszélek. Próbált megértetni a barátaiddal, hogy ha elmész lehet nagyon rosszul érzed majd magad és lehet nekik is téged kell majd vigasztalni. Ha nemtudod rábeszélni erre őket, akkor semmiképp ne csinálj pics*t a szádból. Próbálj rolla elvonatkoztatni ha ott lesz, foglald le magad akár más emberekkel, táncolj sokat.
2020. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kevesebb, mint egy hete szakítottunk, de kiderült, hogy már most egy 15 éves kis picsával kavar akinek elég rossz híre van. Csalódott vagyok és kicsit kiábrándultam belőle.
2020. aug. 19. 22:40
 7/7 A kérdező kommentje:
A buliról egyelőre még nem döntöttem. Nem tudom, hogy viselném, ha együtt látnám őket.
2020. aug. 19. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!