Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szívem azt mondja menjek el...

A szívem azt mondja menjek el a buliba, az eszem viszont azt, hogy maradjak otthon. Mit tegyek? (17/f)

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, és talán ez lenne az egyik olyan buli, amin együtt van az egész évfolyam. Tavaly is nagyon jól sikeredett, ráadásul az egyik kedvenc helyemen lesz.

Viszont az elmúlt hetekben nagyon kifáradtam, betegeskedtem, reggel alig birtam iskolába menni. Úgy érzem, nem tenne jót az egészségemnek. Félek, hogy hogyan birnám ki a kövi hetet utána.

Ti mit tennétek a helyemben? A barátaim nagyon unszolnak, hogy menjek. A szüleim bármelyik döntésben támogatnak, úgyhogy azon nem kell aggódnom, hogy esetleg akarnék, de nem engednek el.



2019. okt. 18. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Menj el mindenképpen, ha úgy érzed feltölt, és csak addig maradj, és csak annyit igyál, amitől nem fekszel ki. A szívedre hallgass! Biztos megbánnád, ha nem mennél el, én a helyedben elmennék tuti.
2019. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Úgyis szünet jön. Ha nem ihb buli, menj!
2019. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 he84 ***** válasza:
19%
Ha aggódsz még az egészséged miatt, akkor inkább ne kockáztass, ne menj. Ha valódi barátaid azok a személyek, akkor meg fognak érteni és nem fognak emiatt később piszkálni, se megkérdőjelezni.
2019. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Mindenképp menj el a buliba. Hidd el, minden ilyen dolog hiányozni fog a középiskola után. Ne tedd meg, hogy nem mész el. Ha beteg leszel, kihevered pár nap, max egy hét alatt.


Viszont ha most kihagysz egy ilyen eseményt, azt utána később bánni fogod. Még most nem tűnik olyan "vészesnek" a helyzet, mert van hátra majdnem egy éved. De higgy nekem, amint leballagtál ezt az 1 alkalmat is bánnád, hogy nem voltál ott.


Én 3 éve ballagtam le, és mai napig bánok sok dolgot, amit kihagytam középiskolában. Míg benne voltam a középiskola években, úgy voltam vele, hogy oh, úgyis lesz még rá alkalom, van hátra X idő még. Persze.....


Utólag tényleg nagyon rossz... Ne ess a hibámba!

2019. okt. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 he84 ***** válasza:
Nem tragédia, ha kihagyja, főleg ha kockáztatja az egészségét, elmondtam mindent erről korábban. Buli nélkül is van élet, nem fontosabb az egészségnél. Aki inkább némi eséllyel lesz beteg és bulizik inkább ezt kockáztatva, ott valami nincs egészen rendben, már bocsi. Többen és én se buliztam anno ballagás után, meg máskor se nagyon, mégis itt vagyok, élek, nem bánok semmi ilyesmit, jól megvagyok nélküle. Más is meg tud lenni buli nélkül, hacsak nem egy mániás, vagy nem beszélik rá, nem kényszerítik.
2019. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyedben elmennék. Azért nem innék túl sokat...

Utána pedig pihensz. Pár nap betegszabi nem tragédia - ezt pedig úgy mondom, hogy világ életemben jól tanultam, 4,5 vagy afölött volt az átlagom, jövőre pedig diplomát szerzek. :)

2019. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!