Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nàthàsan menjek babavàró...

Nàthàsan menjek babavàró buliba ma?

Figyelt kérdés
Nem èrzem jól magam ilyenkor tàrsasàgban, folyamatosan folyik az orrom. A kismama egy hónap múlva szül, a nàtha fertőző, nem szeretnèm, ha elkapnà. Viszont kellemetlen lemondani is. Mit csinàlnàtok?
2019. máj. 18. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szolnék hogy sorry de ha nem akarod elkapni nem mennék.

Vagy száj maszkban menj.

2019. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hajlok felè, hogy ne menjek, főleg őmiatta. Szàjmaszk sem jó, mert tènyleg egyfolytàban orrot fújok.
2019. máj. 18. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele,hogy sajnálom de ez van és nem akarom,hogy el kapd. Viszont később bepótolhatjátok valami közös programmal.
2019. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vègül lemondtam, de pàrom elmegy ès viszi a közös ajàndèkunkat.

Úgy vagyok vele, hogy nem vagyok nèlkülözhetetlen érre a bulira, legjobb baràtnő sem vagyok vagy csalàdtag. Èn is csak szenvednèk, neki meg egy hónappal szülès előtt nem hiszem, hogy hiànyzik egy nàtha.

2019. máj. 18. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Babaváró buli, besz.rás.
2019. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!