Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír rám, ha flegma utána?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám, ha flegma utána?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nem tudom hogy hogy vagyunk, én amúgy kedvelem de elég furcsa. Ő keres mindig, visszaírok neki, érdeklődöm,de ő vagy olvasottan hagyja, vagy beszívezi, vagy ami a legrosszabb hogy van amikor bunkózik is. Én úgy tudom azért írunk rá valakire mert beszélni akarunk vele😅 nem tudom mit gondoljak, kedvelem persze, csak mire fel csinálja ezt 😬
2020. aug. 28. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá, biztosat ő tud majd mondani.
2020. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy kérdezhetném meg, nem vagyok én olyan tökös hozzá
2020. aug. 28. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Üzenetben beszélgettek, vesztenivalód meg nincs.


Tedd helyre amikor bunkó, tudja már hányas a kabát...

2020. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen platformon beszélgettek?Tudom nem teljesen idetartozik.Ha nagyon érdekel miért csinálja ezt akkor kérdezz rá.Ha meg nem vagy elég "tökös",akkor legyél kicsit flegma te is.Majd észbe kap,hogy nem éri meg a bunkózás,és majd ő fog keresni.
2020. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Instán szoktunk legtöbbször. Hát ha bunkózik én mindig látottan hagyom és nem írok semmit :d nem látom értelmét. De előbb utóbb úgyis ír, és látja hogy nem ugrok egyből neki szóval nem értem tényleg :))
2020. aug. 29. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!