Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy fiúnak de haverjai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak de haverjai előtt néha flegma. Most mivan?

Figyelt kérdés
Megimsertem egy fiút a suliba, szoktunk is dumálgatni, és amikorr ketten vagyunk tök kedves velem, de amikor ott egy haverja akkor néha flegmázik. Ez mit jelent? Most akkor mégsem tetszem neki?

2018. nov. 19. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Játsza a haver elött a nagymenőt.
2018. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen, ennyi.

Egyébként a tini kapcsolatok topic lejjebb van.

2018. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből a kurta szövegből az derül ki, hogy tetszel neki. A többit megírta az 1-s válaszoló.
2018. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mért lett törölve a normális válaszok egy része ?
2018. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szégyell a haverok előtt
2018. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy szégyell mivel a haverjai is szoktak bókólgatni burkoltan.
2018. nov. 19. 16:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg nem csak velem flegma hanem mindenkivel mikor mások is vannak rajtunk kívül, de mikor ketten vagyunk akkor kedves velem meg zavarba van látszik hogy tetszem neki de nem értem hogy haverok előtt mért kell flegmázni.
2018. nov. 19. 16:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ezt a témát. Lehet, hogy nem is tudatosítja magában. Gondolom, hogy ezt le tudja gyűrni magában. Ha továbbra is ilyen lenne ÉS EZT HOSSZAN TE NEM TOLERÁLNÁD, akkor szakíts vele.
2018. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy pár, csak ismerjük egymást. És eléggé látszik hogy tetszek neki. Csak nem értem hogy haverja előtt mért volt ilyen.
2018. nov. 19. 22:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a haverjai előtt miért flegma veled, azt az elején már többen megírták. Megjátsza előttük a nagyfiút! Ha ebből értesz, akkor jó, hogyha nem értesz, nekünk akkor is jó.
2018. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!