Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy flegma lányal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy flegma lányal aki tetszik de nem szeretem azt, hogy flegma?

Figyelt kérdés
Olyan 3 hete beszélek vele . Nagyon jókat beszéltem vele telefonáltam is vele. De mióta beszélünk az tűnt fel ,hogy nagyon flegma amit barátnője is megerősittet hogy alapból ilyen flegma. Ez a flegmaság nagyon kihatott a beszélgetéseinkre amiknek a nagyrészében én írtam oldalakat őmeg csak szavakat írt. Most már egy ideje nem birom ahogy ez megy és lassan úgy èrzem nincs is értelme próbálkoznom és ezért el akarom feledni . Vagy ötlet arra ,hogy mit tegyek a flegmasága ellen .

2019. jún. 13. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, hogy ha ő ilyen, és nem akar megváltozni, akkor te maximum elviselni és elfogadni tudod.

Gondolom nem vagytok annyira idősek, hagyd a fenébe. Majd kinövi egyszer, amikor majd szépen lekopnak a barátai körülötte.

2019. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból ilyen, megszokod vagy megszöksz

Nem nagyon tudsz vele mit csinálni

2019. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a te helyedbe hagynám..
2019. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy nem tudom mit szeretnek . Szivesen megprobalnam vele de kozben bennem van az , hogy lehet egy kapcsolatban is flegma lesz
2019. jún. 13. 16:11
 5/6 papics ***** válasza:
Majd elmúlik. Ha nem tisztel, ne rohanj utána. Tartsd meg a méltóságod.
2019. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy törvény tökösöm! Flegma lányokat csak dugni, dugogatni. Kapcsolatra csak normálisak, ezt tartsd észben, ne ess pofara.
2019. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!