Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel a nyáron barátkoztam össze. Tényleg csak barátok vagyunk. Ez így is volt egy hónapig, de utána elkezdett fogdosni, puszilgatni. Kértem hagyja abba, megtette. Egyik nap áthívott. A beszélgetés közepén jártunk, átkarolt (máskor is karolt már át) én folytattam a témát. Csak akkor hagytam abba a mondatott mikor éreztem, hogy a melltartókapcsommal babrál. Felkeltem kimentem inni egy pohár vizet, követett. Amint megfordultam vele találtam magam szembe, és teljesen a pulthoz szorított. Éreztem megakart csókolni. Én őt csak barátként szeretem. Nem volt még barátnője. Nekem meg pasim.

Miért tette? Mit akar? Ő 18 éves, én 16.



2020. aug. 29. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Meg akar dugni
2020. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értelmes választ.
2020. aug. 29. 09:56
 3/17 anonim ***** válasza:
99%
De tényleg, bejön neki a tested, ezért nyomul ennyire rád, igaza van az egyesnek. Szóltál neki, hogy ne, ő folytatja tovább, hagyd amíg még lehet
2020. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Fiu es lany kozt nincs baratsag. 90% ban. Neki tetszesz
2020. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogdos, ki akarja kapcsolni a melltartódat, puszilgat, szerinted mégis mit akar?

Jól mondják a többiek, bejössz neki, vagy csak meg akar dugni.

(Nekem is volt fiú barátom kamasz koromban, kettesben is sok időt töltöttünk, sose még a kezem se fogta meg, nemhogy fogdosson. Azt nevezhetjük barátságnak, mert egyáltalán nem érdekeltem mint lány, ezt utólag meg is mondta, de ez már nem tartozik a kérdésedhez.)

2020. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
De azért légy határozott és adj neki ha kell, ne hagyd hogy azt csináljon veled amit akar főleg ha te nem akarod.
2020. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Tuti csak meg akart dugni. Szerintem akinek bejön egy lány az nem ilyen módon mutatja ki a szerelmet.....
2020. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Jaj! Ne szeresd barátként, ez egy agresszív tapló! Egyébként te biztattad azzal, hogy hagytad, hogy átkaroljon. Beszélgetős barátok nem karolják át egymást. Tulajdonképpen már azt is beleegyezésnek vehette, hogy felmentél hozzá. 18 évesen ilyen rámenős stílussal nem volt még nője?! Milyen naiv vagy! Menekülj, mielőtt megerőszakol!
2020. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Te olyan buta vagy mint a segg?
2020. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Naiv vagy... Szerinted mit akar? Kell neki a melltartód, mert az övé nem jó.
2020. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!