Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar ezzel a viselkedéssel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel a viselkedéssel? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Néhány hete az egyik barátnőm megkérdezte, hogy mit gondolok az egyik fiúról az osztályban. Csodálkoztam, a barátnőm jóban van vele, en nem nagyon szoktam vele beszélgetni, de nincs vele bajom, nem nagyon ismerem.

Aztán a baratnom kérdezgette, hogy tetszik e valaki az osztályból, ki a kedvenc sportolom, meg hasonlok, aztán már kiszedtem belőle, azt mondta tetszem annak a fiúnak, és megkérte őt, hogy kérdezgessen meg.

Ez még rendben is van, de a fiú, azon kívül, hogy rajtakapom azon, hogy néz (már év eleje óta észrevettem) teljesen ridegen viselkedik.


Egyszer például órán páros feladatnál mellé kellett ülnöm, ő meg egész órán úgy ült, mintha bárhol szívesebben lenne, mint ott, megtagadta a tanár kérését, meg sem mukkant, pedig alapból elég sokat beszél, aztán kicsöngő után fogta magát, és hazament vagy legalábbis el a suliból, pedig még volt hátra 3 óránk. És még én éreztem magam rosszul.


Volt, hogy hárman mentünk haza, engem teljesen levegőnek nézett, nem is köszönt, az összes osztálytársunktol megkérdezett egy dolgot, engem átugrott.


Múlt héten meg azt látom, hogy odaül az előttem levő padba egy másik lány mellé, (aki amúgy szintén a barátnőm,) és néha simogatja a combját. Engem nem zavar, csak fura, mintha neki mindegy lenne, csak legyen valaki, azért kérdezgetett rólam is,most meg ezt a lányt fűzi.

Főleg hogy a lány alacsony és husi, én meg magas vagyok és vékony.


Ráadásul azóta is rajtakapom, hogy néz, nem értem teljesen a viselkedését.


Csak szerintem gyerekes az az egész? Mire jó ez? Miért csinálja?



2018. febr. 11. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerinted gyerekes. Tényleg az. Örülj, hogy hozzád se szól.
2018. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a sok gyorskaja az az oka mindennek
2018. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a barátnőd megkeverte a ...t és te nem tudsz pontosan mindent. Mind a ketten félreértitek a másikat a fiúval a harmadik miatt. Őt kérdezd h pontosan mit kavart.
2018. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!