Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel látásbol ismerjük egymást meg a nővérem osztálytársa...régebben ráírtam aztán egy ideig nem,most meg megint és tök jofej volt...a suliban szokott néznik vagy futopillantásokkal vagy mélyen néz a szemembe,de tegnap meg beszéltünk és ma meg rám se nézett meg nem is köszönt...pedig szokott köszönni...multkor is az volt hogy beszélgettünk chaten aztán másnap meg ilyen fura volt, aztán pár nap mulva meg megint egyre jobban nézett,megint mosolyogva köszönt meg minden...nem értem,a srác amugy nem félénk,ő olyan ha kell neki egy csaj akk megszerzi,de velem miért ilyen félénkebb vagy miért csinálja ezt? Normális válaszokat kérnék

2017. ápr. 7. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Sejtem hogy miért csinálhatja ezt. Szerintem tényleg mert félénk és a leírtak alapján még nem nagyon lehetett ilyen helyzetben, igazából valószínűleg nem tudja még jól lekezelni ezt a helyzetet, az ilyen fiúknál annyi a baj hogy nagy esély van rá hogy semennyire sincs felkészülve egy kapcsolatra. Ez most nekem így jött le, de ha nagyon zavar nyugodtan (és nyíltan!) kérdezd meg tőle hogy mi van.
2017. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogyha nyilt a csajokkal akkor varjal. Ne irj neki ha o se ir. Talan ha nem irsz neki eleg sokaig akkor ir o vagy esetleg oda is megy hozzad es nem csak szemez veled. Vagy az is lehet hogy nem akarja hogy baj legyen abbol hogy a tesod az osztalytarsa.
2017. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!