Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lány jönne be jobban, ha választanotok kéne? Olyan, aki sportol, vagy olyan, aki zenél?

Figyelt kérdés
Más elfoglaltságokat is szívesen fogadok, ha mondtok :)

2020. aug. 30. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindkettő. Nem kell kigyúrnia magát, de valamit sportoljon. Én azt is díjazom, ha zenél, mert nagyon szeretem a zenét.
2020. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mivel nekem a sport teszi ki az eletem nagy reszet, orulnek neki ha egyutt tudnank sportos programokat csinalni, de nem varom el, hogy verprofi sportolo legyen. Ja, mar nem is vagyok tini bakker...f24
2020. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam a zene jobb pont. Ezt sokan nem bírják, főleg ha énekel. Én kifejezetten imádom.
2020. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki gyakran szétteszi, a többi csak körítés az meg engem nem érdekel. Legyen élete rajtam kívül is. Emancipácika vagy mi...
2020. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
zene
2020. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hobbidnak semmi köze ahhoz, hogy tetszenél-e. :D
2020. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!