Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik utat kellene választano...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat kellene választanom a lány felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel majdnem összejöttem nem is olyan régen, mire sikerült volna, addigra kiderült, hogy mást választott. Egyenes volt, őszinte volt, nem vert át. Elfogadtam, oké, nem életem bele magam szerencsére.

Jártak kevesebb, mint egy hónapig, a srác kidobta a lányt.


Észrevettem, hogy vagy bánja a választását vagy csak tartaléknak tart, de elkezdett közeledni ismét felém a csaj, csomószor rám ír, hogy mizujs, mit csinálok, hogy vagyok. Nem akarok tartalék lenni, de még mindig nagyon tetszik. Lehet nem hazudok, ha azt mondom szerelmes vagyok még mindig belé.


Mi lenne a helyes? Elfelejteni, mert ha nem kellettem neki először, akkor most miért lennék jó vagy lenyelni a büszkeségem és talán belemenni a kapcsolatba, elkezdeni neki udvarolni? Jó kapcsolat lehetne, régóta barátok, ismerősök vagyunk, ő neki is régóta tetszeTTEM. Nem tudom mire döntsek.

Hogy én mit szeretnék most nem fontos, a véleményekre vagyok kíváncsi! :)



2018. febr. 16. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélyt mindenképp adnod kéne a dolognak. Úgy jobban átláthatod a helyzetedet és ha biztosan tudod, hogy a lány csak kihasznál, akkor egyszerűen kidobod.
2018. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasonlóképpen gondolkozok most.
2018. febr. 16. 17:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos esélyt adtam, de hoppon maradt a lány, mert találkoztam a kérdés kiírása után egy olyan lánnyal, aki mindent megad értem és nekem, tiszta szívéből, őszintén szeret.
2018. máj. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!