Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanod kéne két lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanod kéne két lány közül, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan személyiségük van, viszont az egy vékony, a másik pedig duci.
2020. júl. 5. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Vékony
2020. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Mi számít ducinak? Kérdező küldjél képeket.


De egyébként én is a vékonyra szavazok.

2020. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Ja, persze, két lány tökéletesen megegyező személyiséggel! Az igen!


Ennyi ésszel azt javasolnám, hogy feltétlenül a vékonyat válaszd. Én ugyanis dagi vagyok, és szeretném, ha a sorstársam megmenekülne egy ilyen idiótától :D

2020. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Szegény kis tinifiúcskák - sokat kell még tanulnotok.

Mondjuk, van olyan, aki sosem jut el a felismerésig, és úgy éli le az életét, hogy méééééééé vagyok egyedül 600 éve? Mé nem gyön az igazi?

2020. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom itt a kérdés arra megy ki, hogy kinek jön be a vékony, kinek a kövérebb, és a kérdező előrelátóan megelőzte a "nekem az alkat nem számít" válaszokat.
2020. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

#2 Vagyok

#3 Nyilván nem létezik két egyforma személyiségű ember, de ez egy példa volt. És mért gondolod, hogy a kérdező fiú? Mi van akkor, ha egy lány szeretné megtudni a testalkatáról a véleményeket.

#4 Lehet hogy én vagyok hülye, de nem értem amit írsz. "Az igazi" pedig nem csak úgy jön, hanem keresni kell. (Örüljön a kivétel :D ) És gratulálok annak, aki 600 évig él xd


Nyilván a személyiség fontos, de a külső is számít.

2020. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Éppen a kettő között az ideális.
2020. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Vékony
2020. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a kellemesen telteket kedvelem: ne legyen túl kövér, de legyen rajta mit fogni és legyen kihívás benne, hogy felemelem.
2020. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vékony szerintem de nem az akinek a csontjai zörögnek.
2020. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!