Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb szakítós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb szakítós sztoritok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A srác szakított velem, mert azt mondta, hogy nem bírja már elviselni a sok veszekedést. A kapcsolatunk alatt kétszer vitáztunk, amiből az egyik a szakításunk oka lett.
2020. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta a srác: Én úgy érzem, h többet érdemlek. :-DD
2020. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondta, hogy rájött, hogy meleg.
2020. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
3-as, szegénykém... amikor egy pasi inkább meleg lesz... :D
2020. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondott semmit, csak fel akart szívódni azzal, hogy nem keres. Persze én továbbra is zaklattam, hogy most mi van, de egy szóval se mondta, hogy nem akar velem lenni, vagy bármi.
2020. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elment egy esküvőre, estére benyögte, hogy annyira megtetszett neki ott egy lány, hogy szakítani akar velem... 😆
2020. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiderult hogy megcsalt és a nyílt utcán neki állt nekem sírni meg kiabálni hogy ne hagyjam el. Mindenki minket bámult hogy mi történik. 2 napra rá már össze is jöttek a csajjal.
2020. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját sztorim, de azért leírom: Terhes lett a szerető.
2020. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Srác kikonyorogte este hogy legalább egy esélyt adjak neki aztán másnap reggel mire feleltem már írt egy messengeres CSOPORTBA amiben benne volt rajtunk kívül pár barátunk hogy tényleg nem kellett volna erőltetni ő már nem akar velem lenni.
2020. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác bevallotta hogy csak azért jött össze velem mert hasonlítok az exére viszont mivel a személyiségem teljesen más neki így nem megy tovább:D
2020. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!