Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A helyzet az, hogy van egy fiú a suliból, aki már elég régóta tetszik nekem . Egy évfolyammal feljebb van, mint én.

Mindig is sok szerelmeslevelet / dicséretet kapott lányoktól.

Viszont ma beszélgettem két lány osztálytársammal, és kiderült, hogy az egyiknek szintén tetszik az a fiú.

Evvel még nem is lenne nagy probléma...viszont mindig köszönnek egymásnak, illetve az osztálytársamnak megvan a fiú már messengeren is...

Őszintén: Nagyon nem szeretném, hogy járjanak. A lánynak csak pár napja tetszett meg, nekem meg már hónapokkal ezelőtt...

Eddig a lánynak pár napos, hetes 'kapcsolatai' voltak, szóval HA összejönnek, csak reménykedni tudok, hogy ez is addig tart.


Szerintetek ideje lenne barátkoznom a fiúval? Vagy mit tehetnék? A válaszokat előre is köszönöm!


16.5/L


(u. i: kérlek benneteket, hogy ne írjatok ilyeneket: Attól még, hogy megvannak egymásnak messen, nem biztos, hogy lesz belőle valami. Igen is lehet, mert a múltban lévő két kapcsolatom ugyan így indult. És viszonylag rövid idő múlva jöttem velük össze. Szóval, ha nem is jönnének össze, akkor is úgy érzem, hogy tennem kell valamit, és nem kéne várnom. Mert ki tudja, lehet sajnos tényleg beleszeretnek egymásba.)



2020. szept. 11. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem hogy eddig miért nem csináltál semmit? Most így izgalmasabb hogy az osztálytársad is képben van? Barátkozz a sráccal, aztán max kioffol. Mást nem tudsz.
2020. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te is mielöbb barátkozz a sráccal
2020. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a barátnőddel barátkozik így te is odamehetsz,esetleg azzal a kifogással,hogy "hallom hogy XY-al jó barátok lettetek,mondta is hogy jó fej vagy stb stb..."aztán viccesen megkérdezheted hogy "tényleg így van?" és aztán hátha beindul valami beszélgetés.Esetleg arról is kérdezhetsz hogy miként tekint barátnődre,mit gondol róla bár ez egy kicsit feltűnő de meglehet próbálni.:)
2020. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!