Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés embernek van lehetősége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés embernek van lehetősége tiniként kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Én fiús suliba jártam így nem sok tini párt láttam. Alig ismerek olyat akinek annyi idősen volt valakije.


Kevés embernek volt annyi idősen valakije?

Akiknek volt azok mind jól néztek ki? Előnytelenebbeknek ebben a korban nincs esélyük?


2020. szept. 19. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alig van ma már tiszta fiú/lánysuli, tehát nem. Nagyjából minden tininek van rá lehetősége.
2020. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten soknak. Tinikorban még nem számít olyan sokminden mint felnőttkorban szóval még könnyebb is. A környezetemből tapasztalva azt látom hogy pêldául a nem olyan előnyös kinézetű ember is meg tudja találni a párját. Szóval tinikorban szerintem több embernek van esélye erre mint felnőttkorban, persze van azért bőven olyan ember akinek kevesebb az esélye.

Sok embernek meg ebben a korban csak szimplán nem számít a dolog, nem érdekli, példának vegyünk engem. Lett volna lehetőségem olyannal összejönni aki tetszik nekem de mégsem tettem, mert hidegen hagy ez a téma.


F

2020. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az az "annyi idősen?" Nem mindegy, hogy egy 13 éves tiniről beszélünk vagy egy 18 évesről.
2020. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eléggé sok lehetőség van általánosan, de nem használnak ki sok lehetőséget

a csak fiús iskolába járóknak sokkal kevesebb lehetőségeik vannak, nem tudom, hogy nektek el szabad-e járni faluba/városba, vagy folytonosan ott vagytok

2020. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!