Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszelni egy lannyal, kb 5 nappal ra mondta hogy nem akar baratot. 2 nap mulva megint elkezdtunk beszelni de mivel egy suliba jartunk szinre minden nap talalkoztunk(amugy most jott suliba, elotte nem ismertem) es ket hetig ez ment. En kozeledtem fele mert tetszett nagyon, es azt hittem ha megismer meg tudom hoditani. De nem mert tegnap mondta megint nyomatekositva hogy meg mindig nem akar baratot. Ma este irt hogy haragszom e ra...

Ekkor jottem ra hogy o akkor nem visszautasitott hanem csak leszogezte hogy baratnak tekint es en hulye folytattam az udvarlast, es most kerdezte is hogy attol mert tisztazodott a dolog miert nem akarok beszelni, baratkozni. Viszont en megmondom oszinten ketszeri (visszautasitas) leszogezes utan mar csicskanak ereznem magam mert en nem baratkent tekintettem ra, o pedig pont ezert mondta hogy "ezutan tekints ram baratkent"... nektek mi a velemenyetek es mit tennetek a helyemben? Hideg meleg egyarant



2020. szept. 22. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akaraz vele barátkozni, akkor ezt írd meg neki konkrétan, aztán csá.
2020. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha te többet akartál tőle, de barátkozni nem akarsz vele, mondd meg neki. Szerintem ez érthető.
2020. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit hanyagold, lássuk meg, hogy reagál rá. Vannak olyan lányok, akik csak udvaroltatnak maguknak. Vagy lehet, hogy ő szimplán tényleg csak szimpatizál veled, de nem akar társnak. Ez lehet jó, de te ebben szerintem nem éreznéd jól magad. Úgyhogy hanyagold, s keress mást. Ha ennek hatására meggondolja magát, az megint más ügy. 47f
2020. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!