Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki kb ősz óta tetszik. Eleinte beszélőviszonyban voltunk, de nekem akkor még volt barátom, így elég távolságtartónak tűnhettem és valószínűleg úgy érezte vissza is utasítottam. Ő nem tudta, hogy volt barátom. Azóta már rég nincs és még mindig csak rá tudok gondolni, de már nem is beszélünk kb fél éve. Ha találkozunk köszön meg mosolyog, sőt látom mindig hogy figyel meg néz, de már nem próbálkozik úgy mint régen nyilván. Bulikban is látom, hogy mindig keres, oda is jön, puszi-puszi, érezni hogy megvan köztünk a kémia de általában én is barátokkal vagyok meg ő is szóval semmi egyéb nem történik beszélgetésen meg néha táncoláson kívül. Én nem vagyok valami hű de kezdeményező típus, de volt olyan hogy elkísértem már a buszához, szerintem ez is rendes volt tőlem, beszélgettünk nevetgéltünk, de ezután sem keresett. Ha rak fel képet mindig szoktam lájkolni. Na szóval ilyen apróbb dolgokkal próbálom érzékeltetni vele, hogy tetszik és érdekel. Az a baj, hogy nem ír rám, nekem meg nincs hozzá bátorságom, mert bizonytalan vagyok abban, hogy mit akar tőlem és mivel elég sokszor találkoznánk suliban is félek hogy beégek. Nem tudom mit csinálhatnék, valaki segítsen könyörgöm, engem ennyire még soha senki nem fogott meg és minden nap azon gondolkozok, mit csináljak, hogy kicsit felhívjam magamra a figyelmet. Szánalmas tudom:D

Bocsi a regényért és köszi ha elolvastad/segítesz

21/l 21/f


2018. máj. 5. 20:20
 1/3 anonim válasza:

Az, hogy elkísérted a buszhoz és like-olod a képeit még nem jelent semmit. Az én képeimet is like-olját lány ismerőseim, mégsem akarnak tőlem semmit, csak egyszerűen tetszik nekik a kép, vagy baráti gesztus.


Ha nem akarod elszalasztani ezt a fiút, akkor írj rá és kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedve találkozni veled. Ha van kedve, akkor az már jó jel. A találkozón meg mondd el neki, hogy szimpatikus neked, stb. a többi majd alakul.


20/F

2018. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahogyan kettesbe.
2018. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg kérd meg a buli után, hogy kísérjen el a buszodhoz. Aztán ha lehet, menjen el az orrotok előtt a busz, így ha úriember, akkor megvárja veled a következőt, vagy elmehettek együtt valahová addig, amíg jön a következő busz... Mondd meg neki, hogy milyen jól érezted magad, és hogy rendszeresíthetnétek, ha van kedve hozzá. :)
2018. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!