Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Focizó vagy csak focit szerető...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focizó vagy csak focit szerető lányok, nektek hány "udvarlótok" van, mennyire vagytok népszerűek a pasik körében?

Figyelt kérdés
Én azt gondolnám hogy nehéz veletek összejönni mert kedvetekre válogathattok a jobbnál jobb pasik közül. Így van?

2020. szept. 22. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a focis csajok nem jönnek be senkinek, igénytelenül öltöznek, úgy néznek ki mint egy fiú, a beszédstílusuk is olyan, semmi nőiesség nincs bennük. Biztos van, aki nem ilyen, de az én ismerősi körömben van 4 ilyen lány, és igazából régebben sem ismertem soha nőies focista csajt.
2020. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
én ismerek (najó, nem nagyon ismerem, de azt mondta hogy focizik) egy lányt, aki focizik és nekem bejön
2020. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire. Általában a focis srácok az én köreimben fuckboyok.
2020. szept. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
68%
Van a rokonságban 16 éves focis csaj, az MTK-ban játszik. Nem pasizós, még fiúval sem járt soha. Állítása szerint nem kezdeményez nála senki, ő meg nem fog. Egyébként szép lány szerintem, jó humorú, jó lelkű. A csapattársainak sem a pasizáson jár az eszük, hanem a focin. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem nézik meg a helyesebb pasikat.
2020. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia. én az vagyok.

Engem szeretnek a fiúk, sok fiú haverom van. Sok fiúnak az az álma, hogy focis csaja legyen. Persze nem egy lenyírt hajú szőrös lábú, mocskos beszédű lányra kell gondolni. Nekem ez csak egy hobbim, ami általában egy plusz pont.

febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!